A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jelenia Góra CiepliceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jelenia Góra Cieplice – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h29min
Jelenia Góra Cieplice
07:11
Wrocław Główny
09:40
2h31min
Jelenia Góra Cieplice
09:11
Wrocław Główny
11:42
2h28min
Jelenia Góra Cieplice
11:11
Wrocław Główny
13:39
2h33min
Jelenia Góra Cieplice
13:50
Wrocław Główny
16:23
2h18min
Jelenia Góra Cieplice
15:15
Wrocław Główny
17:33
2h28min
Jelenia Góra Cieplice
17:31
Wrocław Główny
19:59
2h7min
Jelenia Góra Cieplice
18:13
Wrocław Główny
20:20
2h29min
Jelenia Góra Cieplice
19:17
Wrocław Główny
21:46

Jelenia Góra Cieplice – Wrocław Główny – lokalizacje