A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyJelcz Miłoszyce
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelcz Miłoszyce ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Jelcz Miłoszyce

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
44min
Wrocław Główny
04:26
Jelcz Miłoszyce
05:10
33min
Wrocław Główny
04:30
Jelcz Miłoszyce
05:03
50min
Wrocław Główny
05:09
Jelcz Miłoszyce
05:59
26min
Wrocław Główny
05:53
Jelcz Miłoszyce
06:19
33min
Wrocław Główny
06:18
Jelcz Miłoszyce
06:51
42min
Wrocław Główny
06:28
Jelcz Miłoszyce
07:10
35min
Wrocław Główny
06:44
Jelcz Miłoszyce
07:19
50min
Wrocław Główny
07:33
Jelcz Miłoszyce
08:23
32min
Wrocław Główny
07:46
Jelcz Miłoszyce
08:18
32min
Wrocław Główny
08:48
Jelcz Miłoszyce
09:20
45min
Wrocław Główny
09:21
Jelcz Miłoszyce
10:06
25min
Wrocław Główny
10:34
Jelcz Miłoszyce
10:59
44min
Wrocław Główny
10:49
Jelcz Miłoszyce
11:33
26min
Wrocław Główny
11:53
Jelcz Miłoszyce
12:19
49min
Wrocław Główny
12:32
Jelcz Miłoszyce
13:21
32min
Wrocław Główny
12:44
Jelcz Miłoszyce
13:16
31min
Wrocław Główny
13:38
Jelcz Miłoszyce
14:09
43min
Wrocław Główny
14:16
Jelcz Miłoszyce
14:59
26min
Wrocław Główny
14:40
Jelcz Miłoszyce
15:06
50min
Wrocław Główny
15:17
Jelcz Miłoszyce
16:07
26min
Wrocław Główny
15:45
Jelcz Miłoszyce
16:11
46min
Wrocław Główny
16:27
Jelcz Miłoszyce
17:13
27min
Wrocław Główny
16:31
Jelcz Miłoszyce
16:58
54min
Wrocław Główny
17:35
Jelcz Miłoszyce
18:29
25min
Wrocław Główny
18:15
Jelcz Miłoszyce
18:40
53min
Wrocław Główny
18:54
Jelcz Miłoszyce
19:47
25min
Wrocław Główny
19:16
Jelcz Miłoszyce
19:41
43min
Wrocław Główny
20:16
Jelcz Miłoszyce
20:59
26min
Wrocław Główny
20:40
Jelcz Miłoszyce
21:06
46min
Wrocław Główny
21:24
Jelcz Miłoszyce
22:10
26min
Wrocław Główny
21:40
Jelcz Miłoszyce
22:06
26min
Wrocław Główny
23:14
Jelcz Miłoszyce
23:40
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
44min
Wrocław Główny
04:26
Jelcz Miłoszyce
05:10
33min
Wrocław Główny
04:30
Jelcz Miłoszyce
05:03
50min
Wrocław Główny
05:09
Jelcz Miłoszyce
05:59
26min
Wrocław Główny
05:53
Jelcz Miłoszyce
06:19
33min
Wrocław Główny
06:18
Jelcz Miłoszyce
06:51
42min
Wrocław Główny
06:28
Jelcz Miłoszyce
07:10
35min
Wrocław Główny
06:44
Jelcz Miłoszyce
07:19
50min
Wrocław Główny
07:33
Jelcz Miłoszyce
08:23
32min
Wrocław Główny
07:46
Jelcz Miłoszyce
08:18
32min
Wrocław Główny
08:48
Jelcz Miłoszyce
09:20
45min
Wrocław Główny
09:21
Jelcz Miłoszyce
10:06
25min
Wrocław Główny
10:34
Jelcz Miłoszyce
10:59
44min
Wrocław Główny
10:49
Jelcz Miłoszyce
11:33
26min
Wrocław Główny
11:53
Jelcz Miłoszyce
12:19
49min
Wrocław Główny
12:32
Jelcz Miłoszyce
13:21
32min
Wrocław Główny
12:44
Jelcz Miłoszyce
13:16
31min
Wrocław Główny
13:38
Jelcz Miłoszyce
14:09
43min
Wrocław Główny
14:16
Jelcz Miłoszyce
14:59
26min
Wrocław Główny
14:40
Jelcz Miłoszyce
15:06
50min
Wrocław Główny
15:17
Jelcz Miłoszyce
16:07
26min
Wrocław Główny
15:45
Jelcz Miłoszyce
16:11
46min
Wrocław Główny
16:27
Jelcz Miłoszyce
17:13
27min
Wrocław Główny
16:31
Jelcz Miłoszyce
16:58
54min
Wrocław Główny
17:35
Jelcz Miłoszyce
18:29
25min
Wrocław Główny
18:15
Jelcz Miłoszyce
18:40
53min
Wrocław Główny
18:54
Jelcz Miłoszyce
19:47
25min
Wrocław Główny
19:16
Jelcz Miłoszyce
19:41
43min
Wrocław Główny
20:16
Jelcz Miłoszyce
20:59
26min
Wrocław Główny
20:40
Jelcz Miłoszyce
21:06
46min
Wrocław Główny
21:24
Jelcz Miłoszyce
22:10
26min
Wrocław Główny
21:40
Jelcz Miłoszyce
22:06
26min
Wrocław Główny
23:14
Jelcz Miłoszyce
23:40
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
44min
Wrocław Główny
04:26
Jelcz Miłoszyce
05:10
33min
Wrocław Główny
04:30
Jelcz Miłoszyce
05:03
50min
Wrocław Główny
05:09
Jelcz Miłoszyce
05:59
26min
Wrocław Główny
05:53
Jelcz Miłoszyce
06:19
33min
Wrocław Główny
06:18
Jelcz Miłoszyce
06:51
42min
Wrocław Główny
06:28
Jelcz Miłoszyce
07:10
35min
Wrocław Główny
06:44
Jelcz Miłoszyce
07:19
50min
Wrocław Główny
07:33
Jelcz Miłoszyce
08:23
32min
Wrocław Główny
07:46
Jelcz Miłoszyce
08:18
32min
Wrocław Główny
08:48
Jelcz Miłoszyce
09:20
45min
Wrocław Główny
09:21
Jelcz Miłoszyce
10:06
25min
Wrocław Główny
10:34
Jelcz Miłoszyce
10:59
44min
Wrocław Główny
10:49
Jelcz Miłoszyce
11:33
26min
Wrocław Główny
11:53
Jelcz Miłoszyce
12:19
49min
Wrocław Główny
12:32
Jelcz Miłoszyce
13:21
32min
Wrocław Główny
12:44
Jelcz Miłoszyce
13:16
31min
Wrocław Główny
13:38
Jelcz Miłoszyce
14:09
43min
Wrocław Główny
14:16
Jelcz Miłoszyce
14:59
26min
Wrocław Główny
14:40
Jelcz Miłoszyce
15:06
50min
Wrocław Główny
15:17
Jelcz Miłoszyce
16:07
26min
Wrocław Główny
15:45
Jelcz Miłoszyce
16:11
46min
Wrocław Główny
16:27
Jelcz Miłoszyce
17:13
27min
Wrocław Główny
16:31
Jelcz Miłoszyce
16:58
54min
Wrocław Główny
17:35
Jelcz Miłoszyce
18:29
25min
Wrocław Główny
18:15
Jelcz Miłoszyce
18:40
53min
Wrocław Główny
18:54
Jelcz Miłoszyce
19:47
25min
Wrocław Główny
19:16
Jelcz Miłoszyce
19:41
43min
Wrocław Główny
20:16
Jelcz Miłoszyce
20:59
26min
Wrocław Główny
20:40
Jelcz Miłoszyce
21:06
46min
Wrocław Główny
21:24
Jelcz Miłoszyce
22:10
26min
Wrocław Główny
21:40
Jelcz Miłoszyce
22:06
26min
Wrocław Główny
23:14
Jelcz Miłoszyce
23:40

Wrocław Główny – Jelcz Miłoszyce – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds