A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyJaworzyna Śląska
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jaworzyna Śląska ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Jaworzyna Śląska

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
43min
Wrocław Główny
05:01
Jaworzyna Śląska
05:44
40min
Wrocław Główny
06:10
Jaworzyna Śląska
06:50
33min
Wrocław Główny
06:24
Jaworzyna Śląska
06:57
39min
Wrocław Główny
07:12
Jaworzyna Śląska
07:51
34min
Wrocław Główny
07:53
Jaworzyna Śląska
08:27
42min
Wrocław Główny
07:59
Jaworzyna Śląska
08:41
33min
Wrocław Główny
08:28
Jaworzyna Śląska
09:01
41min
Wrocław Główny
11:10
Jaworzyna Śląska
11:51
41min
Wrocław Główny
13:10
Jaworzyna Śląska
13:51
40min
Wrocław Główny
13:41
Jaworzyna Śląska
14:21
36min
Wrocław Główny
13:41
Jaworzyna Śląska
14:17
40min
Wrocław Główny
14:03
Jaworzyna Śląska
14:43
39min
Wrocław Główny
15:09
Jaworzyna Śląska
15:48
45min
Wrocław Główny
15:40
Jaworzyna Śląska
16:25
35min
Wrocław Główny
15:50
Jaworzyna Śląska
16:25
39min
Wrocław Główny
16:01
Jaworzyna Śląska
16:40
41min
Wrocław Główny
16:08
Jaworzyna Śląska
16:49
1h25min
Wrocław Główny
16:31
Jaworzyna Śląska
17:56
43min
Wrocław Główny
16:38
Jaworzyna Śląska
17:21
33min
Wrocław Główny
17:42
Jaworzyna Śląska
18:15
44min
Wrocław Główny
18:05
Jaworzyna Śląska
18:49
40min
Wrocław Główny
18:35
Jaworzyna Śląska
19:15
43min
Wrocław Główny
19:45
Jaworzyna Śląska
20:28
41min
Wrocław Główny
21:25
Jaworzyna Śląska
22:06
41min
Wrocław Główny
23:06
Jaworzyna Śląska
23:47

Wrocław Główny – Jaworzyna Śląska – lokalizacje