A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jaworzyna ŚląskaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Jaworzyna Śląska
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jaworzyna Śląska – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
43min
Jaworzyna Śląska
04:26
Wrocław Główny
05:09
44min
Jaworzyna Śląska
05:24
Wrocław Główny
06:08
1h31min
Jaworzyna Śląska
05:51
Wrocław Główny
07:22
46min
Jaworzyna Śląska
06:02
Wrocław Główny
06:48
42min
Jaworzyna Śląska
06:24
Wrocław Główny
07:06
43min
Jaworzyna Śląska
06:58
Wrocław Główny
07:41
39min
Jaworzyna Śląska
07:29
Wrocław Główny
08:08
42min
Jaworzyna Śląska
07:57
Wrocław Główny
08:39
42min
Jaworzyna Śląska
08:58
Wrocław Główny
09:40
34min
Jaworzyna Śląska
10:14
Wrocław Główny
10:48
45min
Jaworzyna Śląska
10:57
Wrocław Główny
11:42
36min
Jaworzyna Śląska
12:27
Wrocław Główny
13:03
42min
Jaworzyna Śląska
12:57
Wrocław Główny
13:39
44min
Jaworzyna Śląska
15:15
Wrocław Główny
15:59
46min
Jaworzyna Śląska
15:37
Wrocław Główny
16:23
38min
Jaworzyna Śląska
15:58
Wrocław Główny
16:36
40min
Jaworzyna Śląska
16:53
Wrocław Główny
17:33
38min
Jaworzyna Śląska
17:17
Wrocław Główny
17:55
42min
Jaworzyna Śląska
18:12
Wrocław Główny
18:54
34min
Jaworzyna Śląska
18:49
Wrocław Główny
19:23
43min
Jaworzyna Śląska
19:16
Wrocław Główny
19:59
36min
Jaworzyna Śląska
19:44
Wrocław Główny
20:20
37min
Jaworzyna Śląska
20:24
Wrocław Główny
21:01
38min
Jaworzyna Śląska
20:36
Wrocław Główny
21:14
41min
Jaworzyna Śląska
21:05
Wrocław Główny
21:46

Jaworzyna Śląska – Wrocław Główny – dworce