Rozkład jazdy
Wrocław GłównyHenryków
Kup bilet na przejazd pociągiem

Henryków ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Henryków

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
41min
Wrocław Główny
05:07
Henryków
05:48
40min
Wrocław Główny
06:11
Henryków
06:51
47min
Wrocław Główny
08:14
Henryków
09:01
46min
Wrocław Główny
10:16
Henryków
11:02
49min
Wrocław Główny
11:34
Henryków
12:23
46min
Wrocław Główny
12:35
Henryków
13:21
48min
Wrocław Główny
13:20
Henryków
14:08
47min
Wrocław Główny
14:06
Henryków
14:53
50min
Wrocław Główny
15:10
Henryków
16:00
50min
Wrocław Główny
15:57
Henryków
16:47
49min
Wrocław Główny
16:47
Henryków
17:36
48min
Wrocław Główny
18:58
Henryków
19:46
46min
Wrocław Główny
20:49
Henryków
21:35
47min
Wrocław Główny
21:45
Henryków
22:32
46min
Wrocław Główny
23:20
Henryków
00:06
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
41min
Wrocław Główny
05:07
Henryków
05:48
40min
Wrocław Główny
06:11
Henryków
06:51
47min
Wrocław Główny
08:14
Henryków
09:01
46min
Wrocław Główny
10:16
Henryków
11:02
49min
Wrocław Główny
11:34
Henryków
12:23
46min
Wrocław Główny
12:35
Henryków
13:21
48min
Wrocław Główny
13:20
Henryków
14:08
47min
Wrocław Główny
14:06
Henryków
14:53
50min
Wrocław Główny
15:10
Henryków
16:00
50min
Wrocław Główny
15:57
Henryków
16:47
49min
Wrocław Główny
16:47
Henryków
17:36
48min
Wrocław Główny
18:58
Henryków
19:46
46min
Wrocław Główny
20:49
Henryków
21:35
47min
Wrocław Główny
21:45
Henryków
22:32
46min
Wrocław Główny
23:20
Henryków
00:06
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
41min
Wrocław Główny
05:07
Henryków
05:48
40min
Wrocław Główny
06:11
Henryków
06:51
47min
Wrocław Główny
08:14
Henryków
09:01
46min
Wrocław Główny
10:16
Henryków
11:02
49min
Wrocław Główny
11:34
Henryków
12:23
46min
Wrocław Główny
12:35
Henryków
13:21
48min
Wrocław Główny
13:20
Henryków
14:08
47min
Wrocław Główny
14:06
Henryków
14:53
50min
Wrocław Główny
15:10
Henryków
16:00
50min
Wrocław Główny
15:57
Henryków
16:47
49min
Wrocław Główny
16:47
Henryków
17:36
48min
Wrocław Główny
18:58
Henryków
19:46
46min
Wrocław Główny
20:49
Henryków
21:35
47min
Wrocław Główny
21:45
Henryków
22:32
46min
Wrocław Główny
23:20
Henryków
00:06

Wrocław Główny – Henryków – lokalizacje