Rozkład jazdy
HenrykówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Henryków

Rozkład jazdy Henryków – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
48min
Henryków
04:18
Wrocław Główny
05:06
47min
Henryków
05:14
Wrocław Główny
06:01
49min
Henryków
05:54
Wrocław Główny
06:43
49min
Henryków
06:18
Wrocław Główny
07:07
48min
Henryków
06:51
Wrocław Główny
07:39
44min
Henryków
07:24
Wrocław Główny
08:08
48min
Henryków
08:30
Wrocław Główny
09:18
49min
Henryków
10:25
Wrocław Główny
11:14
46min
Henryków
11:42
Wrocław Główny
12:28
47min
Henryków
12:45
Wrocław Główny
13:32
47min
Henryków
14:26
Wrocław Główny
15:13
46min
Henryków
15:28
Wrocław Główny
16:14
47min
Henryków
17:50
Wrocław Główny
18:37
48min
Henryków
20:23
Wrocław Główny
21:11
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
48min
Henryków
04:18
Wrocław Główny
05:06
47min
Henryków
05:14
Wrocław Główny
06:01
49min
Henryków
05:54
Wrocław Główny
06:43
49min
Henryków
06:18
Wrocław Główny
07:07
48min
Henryków
06:51
Wrocław Główny
07:39
44min
Henryków
07:24
Wrocław Główny
08:08
48min
Henryków
08:30
Wrocław Główny
09:18
49min
Henryków
10:25
Wrocław Główny
11:14
46min
Henryków
11:42
Wrocław Główny
12:28
47min
Henryków
12:45
Wrocław Główny
13:32
47min
Henryków
14:26
Wrocław Główny
15:13
46min
Henryków
15:28
Wrocław Główny
16:14
47min
Henryków
17:50
Wrocław Główny
18:37
48min
Henryków
20:23
Wrocław Główny
21:11
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
48min
Henryków
04:18
Wrocław Główny
05:06
47min
Henryków
05:14
Wrocław Główny
06:01
49min
Henryków
05:54
Wrocław Główny
06:43
49min
Henryków
06:18
Wrocław Główny
07:07
48min
Henryków
06:51
Wrocław Główny
07:39
44min
Henryków
07:24
Wrocław Główny
08:08
48min
Henryków
08:30
Wrocław Główny
09:18
49min
Henryków
10:25
Wrocław Główny
11:14
46min
Henryków
11:42
Wrocław Główny
12:28
47min
Henryków
12:45
Wrocław Główny
13:32
47min
Henryków
14:26
Wrocław Główny
15:13
46min
Henryków
15:28
Wrocław Główny
16:14
47min
Henryków
17:50
Wrocław Główny
18:37
48min
Henryków
20:23
Wrocław Główny
21:11

Henryków – Wrocław Główny – lokalizacje