A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyDzierżoniów Śląski
Kup bilet na przejazd pociągiem

Dzierżoniów Śląski ➤ Wrocław Główny
519 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Dzierżoniów Śląski

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h27min
Wrocław Główny
07:57
Dzierżoniów Śląski
09:24
1h53min
Wrocław Główny
09:40
Dzierżoniów Śląski
11:33
1h30min
Wrocław Główny
12:28
Dzierżoniów Śląski
13:58
1h21min
Wrocław Główny
13:41
Dzierżoniów Śląski
15:02
1h24min
Wrocław Główny
16:00
Dzierżoniów Śląski
17:24
1h34min
Wrocław Główny
18:03
Dzierżoniów Śląski
19:37
1h42min
Wrocław Główny
22:35
Dzierżoniów Śląski
00:17

Wrocław Główny – Dzierżoniów Śląski – lokalizacje