A A Czcionka

Rozkład jazdy
Dzierżoniów ŚląskiWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Dzierżoniów Śląski
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Dzierżoniów Śląski – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h33min
Dzierżoniów Śląski
05:15
Wrocław Główny
06:48
1h17min
Dzierżoniów Śląski
06:51
Wrocław Główny
08:08
1h33min
Dzierżoniów Śląski
09:41
Wrocław Główny
11:14
1h50min
Dzierżoniów Śląski
13:42
Wrocław Główny
15:32
1h15min
Dzierżoniów Śląski
15:21
Wrocław Główny
16:36
1h41min
Dzierżoniów Śląski
17:52
Wrocław Główny
19:33
1h20min
Dzierżoniów Śląski
19:54
Wrocław Główny
21:14

Dzierżoniów Śląski – Wrocław Główny – lokalizacje