A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyCzernica Wrocławska
Kup bilet na przejazd pociągiem

Czernica Wrocławska ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Czernica Wrocławska

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
28min
Wrocław Główny
04:30
Czernica Wrocławska
04:58
21min
Wrocław Główny
05:53
Czernica Wrocławska
06:14
27min
Wrocław Główny
06:18
Czernica Wrocławska
06:45
30min
Wrocław Główny
06:44
Czernica Wrocławska
07:14
28min
Wrocław Główny
07:46
Czernica Wrocławska
08:14
27min
Wrocław Główny
08:48
Czernica Wrocławska
09:15
21min
Wrocław Główny
10:34
Czernica Wrocławska
10:55
21min
Wrocław Główny
11:53
Czernica Wrocławska
12:14
28min
Wrocław Główny
12:44
Czernica Wrocławska
13:12
26min
Wrocław Główny
13:38
Czernica Wrocławska
14:04
22min
Wrocław Główny
14:40
Czernica Wrocławska
15:02
22min
Wrocław Główny
15:45
Czernica Wrocławska
16:07
22min
Wrocław Główny
16:31
Czernica Wrocławska
16:53
20min
Wrocław Główny
18:15
Czernica Wrocławska
18:35
21min
Wrocław Główny
19:16
Czernica Wrocławska
19:37
21min
Wrocław Główny
20:40
Czernica Wrocławska
21:01
22min
Wrocław Główny
21:40
Czernica Wrocławska
22:02
21min
Wrocław Główny
23:14
Czernica Wrocławska
23:35
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
28min
Wrocław Główny
04:30
Czernica Wrocławska
04:58
21min
Wrocław Główny
05:53
Czernica Wrocławska
06:14
27min
Wrocław Główny
06:18
Czernica Wrocławska
06:45
30min
Wrocław Główny
06:44
Czernica Wrocławska
07:14
28min
Wrocław Główny
07:46
Czernica Wrocławska
08:14
27min
Wrocław Główny
08:48
Czernica Wrocławska
09:15
21min
Wrocław Główny
10:34
Czernica Wrocławska
10:55
21min
Wrocław Główny
11:53
Czernica Wrocławska
12:14
28min
Wrocław Główny
12:44
Czernica Wrocławska
13:12
26min
Wrocław Główny
13:38
Czernica Wrocławska
14:04
22min
Wrocław Główny
14:40
Czernica Wrocławska
15:02
22min
Wrocław Główny
15:45
Czernica Wrocławska
16:07
22min
Wrocław Główny
16:31
Czernica Wrocławska
16:53
20min
Wrocław Główny
18:15
Czernica Wrocławska
18:35
21min
Wrocław Główny
19:16
Czernica Wrocławska
19:37
21min
Wrocław Główny
20:40
Czernica Wrocławska
21:01
22min
Wrocław Główny
21:40
Czernica Wrocławska
22:02
21min
Wrocław Główny
23:14
Czernica Wrocławska
23:35
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
28min
Wrocław Główny
04:30
Czernica Wrocławska
04:58
21min
Wrocław Główny
05:53
Czernica Wrocławska
06:14
27min
Wrocław Główny
06:18
Czernica Wrocławska
06:45
30min
Wrocław Główny
06:44
Czernica Wrocławska
07:14
28min
Wrocław Główny
07:46
Czernica Wrocławska
08:14
27min
Wrocław Główny
08:48
Czernica Wrocławska
09:15
21min
Wrocław Główny
10:34
Czernica Wrocławska
10:55
21min
Wrocław Główny
11:53
Czernica Wrocławska
12:14
28min
Wrocław Główny
12:44
Czernica Wrocławska
13:12
26min
Wrocław Główny
13:38
Czernica Wrocławska
14:04
22min
Wrocław Główny
14:40
Czernica Wrocławska
15:02
22min
Wrocław Główny
15:45
Czernica Wrocławska
16:07
22min
Wrocław Główny
16:31
Czernica Wrocławska
16:53
20min
Wrocław Główny
18:15
Czernica Wrocławska
18:35
21min
Wrocław Główny
19:16
Czernica Wrocławska
19:37
21min
Wrocław Główny
20:40
Czernica Wrocławska
21:01
22min
Wrocław Główny
21:40
Czernica Wrocławska
22:02
21min
Wrocław Główny
23:14
Czernica Wrocławska
23:35

Wrocław Główny – Czernica Wrocławska – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds