A A Czcionka

Rozkład jazdy
Czernica WrocławskaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Czernica Wrocławska
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Czernica Wrocławska – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Czernica Wrocławska
04:38
Wrocław Główny
05:00
25min
Czernica Wrocławska
05:46
Wrocław Główny
06:11
21min
Czernica Wrocławska
06:49
Wrocław Główny
07:10
22min
Czernica Wrocławska
07:16
Wrocław Główny
07:38
22min
Czernica Wrocławska
07:41
Wrocław Główny
08:03
22min
Czernica Wrocławska
08:57
Wrocław Główny
09:19
22min
Czernica Wrocławska
09:50
Wrocław Główny
10:12
22min
Czernica Wrocławska
10:55
Wrocław Główny
11:17
21min
Czernica Wrocławska
12:47
Wrocław Główny
13:08
28min
Czernica Wrocławska
13:48
Wrocław Główny
14:16
28min
Czernica Wrocławska
14:42
Wrocław Główny
15:10
27min
Czernica Wrocławska
15:50
Wrocław Główny
16:17
21min
Czernica Wrocławska
16:43
Wrocław Główny
17:04
26min
Czernica Wrocławska
17:21
Wrocław Główny
17:47
22min
Czernica Wrocławska
17:49
Wrocław Główny
18:11
22min
Czernica Wrocławska
18:55
Wrocław Główny
19:17
22min
Czernica Wrocławska
20:32
Wrocław Główny
20:54
22min
Czernica Wrocławska
21:48
Wrocław Główny
22:10
22min
Czernica Wrocławska
22:41
Wrocław Główny
23:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
22min
Czernica Wrocławska
04:38
Wrocław Główny
05:00
25min
Czernica Wrocławska
05:46
Wrocław Główny
06:11
21min
Czernica Wrocławska
06:49
Wrocław Główny
07:10
22min
Czernica Wrocławska
07:16
Wrocław Główny
07:38
22min
Czernica Wrocławska
07:41
Wrocław Główny
08:03
22min
Czernica Wrocławska
08:57
Wrocław Główny
09:19
22min
Czernica Wrocławska
09:50
Wrocław Główny
10:12
22min
Czernica Wrocławska
10:55
Wrocław Główny
11:17
21min
Czernica Wrocławska
12:47
Wrocław Główny
13:08
28min
Czernica Wrocławska
13:48
Wrocław Główny
14:16
28min
Czernica Wrocławska
14:42
Wrocław Główny
15:10
27min
Czernica Wrocławska
15:50
Wrocław Główny
16:17
21min
Czernica Wrocławska
16:43
Wrocław Główny
17:04
26min
Czernica Wrocławska
17:21
Wrocław Główny
17:47
22min
Czernica Wrocławska
17:49
Wrocław Główny
18:11
22min
Czernica Wrocławska
18:55
Wrocław Główny
19:17
22min
Czernica Wrocławska
20:32
Wrocław Główny
20:54
22min
Czernica Wrocławska
21:48
Wrocław Główny
22:10
22min
Czernica Wrocławska
22:41
Wrocław Główny
23:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Czernica Wrocławska
04:38
Wrocław Główny
05:00
25min
Czernica Wrocławska
05:46
Wrocław Główny
06:11
21min
Czernica Wrocławska
06:49
Wrocław Główny
07:10
22min
Czernica Wrocławska
07:16
Wrocław Główny
07:38
22min
Czernica Wrocławska
07:41
Wrocław Główny
08:03
22min
Czernica Wrocławska
08:57
Wrocław Główny
09:19
22min
Czernica Wrocławska
09:50
Wrocław Główny
10:12
22min
Czernica Wrocławska
10:55
Wrocław Główny
11:17
21min
Czernica Wrocławska
12:47
Wrocław Główny
13:08
28min
Czernica Wrocławska
13:48
Wrocław Główny
14:16
28min
Czernica Wrocławska
14:42
Wrocław Główny
15:10
27min
Czernica Wrocławska
15:50
Wrocław Główny
16:17
21min
Czernica Wrocławska
16:43
Wrocław Główny
17:04
26min
Czernica Wrocławska
17:21
Wrocław Główny
17:47
22min
Czernica Wrocławska
17:49
Wrocław Główny
18:11
22min
Czernica Wrocławska
18:55
Wrocław Główny
19:17
22min
Czernica Wrocławska
20:32
Wrocław Główny
20:54
22min
Czernica Wrocławska
21:48
Wrocław Główny
22:10
22min
Czernica Wrocławska
22:41
Wrocław Główny
23:03

Czernica Wrocławska – Wrocław Główny– lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds