A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyChojnów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Chojnów ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Chojnów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h10min
Wrocław Główny
04:40
Chojnów
05:50
49min
Wrocław Główny
06:10
Chojnów
06:59
1h9min
Wrocław Główny
07:41
Chojnów
08:50
1h7min
Wrocław Główny
09:45
Chojnów
10:52
48min
Wrocław Główny
11:10
Chojnów
11:58
1h5min
Wrocław Główny
11:47
Chojnów
12:52
1h16min
Wrocław Główny
12:28
Chojnów
13:44
1h7min
Wrocław Główny
13:45
Chojnów
14:52
1h9min
Wrocław Główny
14:43
Chojnów
15:52
1h8min
Wrocław Główny
15:45
Chojnów
16:53
1h6min
Wrocław Główny
16:45
Chojnów
17:51
1h8min
Wrocław Główny
17:45
Chojnów
18:53
51min
Wrocław Główny
18:15
Chojnów
19:06
1h10min
Wrocław Główny
19:46
Chojnów
20:56
1h4min
Wrocław Główny
20:42
Chojnów
21:46
1h13min
Wrocław Główny
21:54
Chojnów
23:07
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h10min
Wrocław Główny
04:40
Chojnów
05:50
49min
Wrocław Główny
06:10
Chojnów
06:59
1h9min
Wrocław Główny
07:41
Chojnów
08:50
1h7min
Wrocław Główny
09:45
Chojnów
10:52
48min
Wrocław Główny
11:10
Chojnów
11:58
1h5min
Wrocław Główny
11:47
Chojnów
12:52
1h16min
Wrocław Główny
12:28
Chojnów
13:44
1h7min
Wrocław Główny
13:45
Chojnów
14:52
1h9min
Wrocław Główny
14:43
Chojnów
15:52
1h8min
Wrocław Główny
15:45
Chojnów
16:53
1h6min
Wrocław Główny
16:45
Chojnów
17:51
1h8min
Wrocław Główny
17:45
Chojnów
18:53
51min
Wrocław Główny
18:15
Chojnów
19:06
1h10min
Wrocław Główny
19:46
Chojnów
20:56
1h4min
Wrocław Główny
20:42
Chojnów
21:46
1h13min
Wrocław Główny
21:54
Chojnów
23:07
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h10min
Wrocław Główny
04:40
Chojnów
05:50
49min
Wrocław Główny
06:10
Chojnów
06:59
1h9min
Wrocław Główny
07:41
Chojnów
08:50
1h7min
Wrocław Główny
09:45
Chojnów
10:52
48min
Wrocław Główny
11:10
Chojnów
11:58
1h5min
Wrocław Główny
11:47
Chojnów
12:52
1h16min
Wrocław Główny
12:28
Chojnów
13:44
1h7min
Wrocław Główny
13:45
Chojnów
14:52
1h9min
Wrocław Główny
14:43
Chojnów
15:52
1h8min
Wrocław Główny
15:45
Chojnów
16:53
1h6min
Wrocław Główny
16:45
Chojnów
17:51
1h8min
Wrocław Główny
17:45
Chojnów
18:53
51min
Wrocław Główny
18:15
Chojnów
19:06
1h10min
Wrocław Główny
19:46
Chojnów
20:56
1h4min
Wrocław Główny
20:42
Chojnów
21:46
1h13min
Wrocław Główny
21:54
Chojnów
23:07

Wrocław Główny – Chojnów – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds