A A Czcionka

Rozkład jazdy
ChojnówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Chojnów
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Chojnów – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h10min
Chojnów
04:38
Wrocław Główny
05:48
1h12min
Chojnów
05:43
Wrocław Główny
06:55
1h3min
Chojnów
06:28
Wrocław Główny
07:31
1h13min
Chojnów
07:21
Wrocław Główny
08:34
48min
Chojnów
08:57
Wrocław Główny
09:45
1h11min
Chojnów
10:30
Wrocław Główny
11:41
1h11min
Chojnów
12:24
Wrocław Główny
13:35
52min
Chojnów
13:56
Wrocław Główny
14:48
1h8min
Chojnów
15:25
Wrocław Główny
16:33
1h8min
Chojnów
16:26
Wrocław Główny
17:34
1h9min
Chojnów
17:15
Wrocław Główny
18:24
1h10min
Chojnów
18:23
Wrocław Główny
19:33
1h9min
Chojnów
19:30
Wrocław Główny
20:39
51min
Chojnów
20:57
Wrocław Główny
21:48
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h10min
Chojnów
04:38
Wrocław Główny
05:48
1h12min
Chojnów
05:43
Wrocław Główny
06:55
1h3min
Chojnów
06:28
Wrocław Główny
07:31
1h13min
Chojnów
07:21
Wrocław Główny
08:34
48min
Chojnów
08:57
Wrocław Główny
09:45
1h11min
Chojnów
10:30
Wrocław Główny
11:41
1h11min
Chojnów
12:24
Wrocław Główny
13:35
52min
Chojnów
13:56
Wrocław Główny
14:48
1h8min
Chojnów
15:25
Wrocław Główny
16:33
1h8min
Chojnów
16:26
Wrocław Główny
17:34
1h9min
Chojnów
17:15
Wrocław Główny
18:24
1h10min
Chojnów
18:23
Wrocław Główny
19:33
1h9min
Chojnów
19:30
Wrocław Główny
20:39
51min
Chojnów
20:57
Wrocław Główny
21:48
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h10min
Chojnów
04:38
Wrocław Główny
05:48
1h12min
Chojnów
05:43
Wrocław Główny
06:55
1h3min
Chojnów
06:28
Wrocław Główny
07:31
1h13min
Chojnów
07:21
Wrocław Główny
08:34
48min
Chojnów
08:57
Wrocław Główny
09:45
1h11min
Chojnów
10:30
Wrocław Główny
11:41
1h11min
Chojnów
12:24
Wrocław Główny
13:35
52min
Chojnów
13:56
Wrocław Główny
14:48
1h8min
Chojnów
15:25
Wrocław Główny
16:33
1h8min
Chojnów
16:26
Wrocław Główny
17:34
1h9min
Chojnów
17:15
Wrocław Główny
18:24
1h10min
Chojnów
18:23
Wrocław Główny
19:33
1h9min
Chojnów
19:30
Wrocław Główny
20:39
51min
Chojnów
20:57
Wrocław Główny
21:48

Chojnów – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds