A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyBolesławiec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Bolesławiec ➤ Wrocław Główny
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Bolesławiec

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h32min
Wrocław Główny
04:36
Bolesławiec
06:08
1h6min
Wrocław Główny
06:10
Bolesławiec
07:16
1h29min
Wrocław Główny
07:41
Bolesławiec
09:10
1h29min
Wrocław Główny
09:42
Bolesławiec
11:11
1h1min
Wrocław Główny
11:10
Bolesławiec
12:11
1h24min
Wrocław Główny
11:45
Bolesławiec
13:09
1h33min
Wrocław Główny
12:38
Bolesławiec
14:11
1h26min
Wrocław Główny
13:46
Bolesławiec
15:12
1h31min
Wrocław Główny
14:41
Bolesławiec
16:12
1h27min
Wrocław Główny
15:45
Bolesławiec
17:12
1h27min
Wrocław Główny
16:43
Bolesławiec
18:10
1h26min
Wrocław Główny
17:46
Bolesławiec
19:12
1h1min
Wrocław Główny
18:18
Bolesławiec
19:19
1h28min
Wrocław Główny
19:46
Bolesławiec
21:14
1h21min
Wrocław Główny
20:42
Bolesławiec
22:03
1h42min
Wrocław Główny
21:50
Bolesławiec
23:32
1h36min
Wrocław Główny
21:56
Bolesławiec
23:32

Wrocław Główny – Bolesławiec – lokalizacje