A A Czcionka

Rozkład jazdy
BolesławiecWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Bolesławiec
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Bolesławiec – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h32min
Bolesławiec
04:23
Wrocław Główny
05:55
1h27min
Bolesławiec
05:33
Wrocław Główny
07:00
1h15min
Bolesławiec
06:07
Wrocław Główny
07:22
1h38min
Bolesławiec
06:55
Wrocław Główny
08:33
1h6min
Bolesławiec
08:45
Wrocław Główny
09:51
1h30min
Bolesławiec
10:07
Wrocław Główny
11:37
1h30min
Bolesławiec
12:04
Wrocław Główny
13:34
1h8min
Bolesławiec
13:37
Wrocław Główny
14:45
1h28min
Bolesławiec
14:50
Wrocław Główny
16:18
1h26min
Bolesławiec
16:02
Wrocław Główny
17:28
1h26min
Bolesławiec
17:18
Wrocław Główny
18:44
1h27min
Bolesławiec
18:06
Wrocław Główny
19:33
1h24min
Bolesławiec
19:16
Wrocław Główny
20:40
1h6min
Bolesławiec
20:47
Wrocław Główny
21:53

Bolesławiec – Wrocław Główny – lokalizacje