Rozkład jazdy
Wrocław GłównyBoguszów-Gorce
Kup bilet na przejazd pociągiem

Boguszów Gorce ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Boguszów Gorce

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h28min
Wrocław Główny
04:55
Boguszów-Gorce
06:23
1h33min
Wrocław Główny
06:08
Boguszów-Gorce
07:41
1h13min
Wrocław Główny
06:30
Boguszów-Gorce
07:43
1h27min
Wrocław Główny
07:01
Boguszów-Gorce
08:28
1h17min
Wrocław Główny
08:24
Boguszów-Gorce
09:41
1h29min
Wrocław Główny
09:55
Boguszów-Gorce
11:24
1h31min
Wrocław Główny
12:58
Boguszów-Gorce
14:29
1h28min
Wrocław Główny
14:08
Boguszów-Gorce
15:36
1h33min
Wrocław Główny
15:05
Boguszów-Gorce
16:38
1h32min
Wrocław Główny
16:24
Boguszów-Gorce
17:56
1h18min
Wrocław Główny
17:36
Boguszów-Gorce
18:54
1h29min
Wrocław Główny
18:50
Boguszów-Gorce
20:19
1h34min
Wrocław Główny
19:33
Boguszów-Gorce
21:07
1h29min
Wrocław Główny
21:30
Boguszów-Gorce
22:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h28min
Wrocław Główny
04:55
Boguszów-Gorce
06:23
1h33min
Wrocław Główny
06:08
Boguszów-Gorce
07:41
1h13min
Wrocław Główny
06:30
Boguszów-Gorce
07:43
1h27min
Wrocław Główny
07:01
Boguszów-Gorce
08:28
1h17min
Wrocław Główny
08:24
Boguszów-Gorce
09:41
1h29min
Wrocław Główny
09:55
Boguszów-Gorce
11:24
1h31min
Wrocław Główny
12:58
Boguszów-Gorce
14:29
1h28min
Wrocław Główny
14:08
Boguszów-Gorce
15:36
1h33min
Wrocław Główny
15:05
Boguszów-Gorce
16:38
1h32min
Wrocław Główny
16:24
Boguszów-Gorce
17:56
1h18min
Wrocław Główny
17:36
Boguszów-Gorce
18:54
1h29min
Wrocław Główny
18:50
Boguszów-Gorce
20:19
1h34min
Wrocław Główny
19:33
Boguszów-Gorce
21:07
1h29min
Wrocław Główny
21:30
Boguszów-Gorce
22:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h28min
Wrocław Główny
04:55
Boguszów-Gorce
06:23
1h33min
Wrocław Główny
06:08
Boguszów-Gorce
07:41
1h13min
Wrocław Główny
06:30
Boguszów-Gorce
07:43
1h27min
Wrocław Główny
07:01
Boguszów-Gorce
08:28
1h17min
Wrocław Główny
08:24
Boguszów-Gorce
09:41
1h29min
Wrocław Główny
09:55
Boguszów-Gorce
11:24
1h31min
Wrocław Główny
12:58
Boguszów-Gorce
14:29
1h28min
Wrocław Główny
14:08
Boguszów-Gorce
15:36
1h33min
Wrocław Główny
15:05
Boguszów-Gorce
16:38
1h32min
Wrocław Główny
16:24
Boguszów-Gorce
17:56
1h18min
Wrocław Główny
17:36
Boguszów-Gorce
18:54
1h29min
Wrocław Główny
18:50
Boguszów-Gorce
20:19
1h34min
Wrocław Główny
19:33
Boguszów-Gorce
21:07
1h29min
Wrocław Główny
21:30
Boguszów-Gorce
22:59

Wrocław Główny – Boguszów Gorce – lokalizacje