A A Czcionka

Rozkład jazdy
Boguszów GorceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Boguszów Gorce
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Boguszów Gorce – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h26min
Boguszów-Gorce
04:35
Wrocław Główny
06:01
1h34min
Boguszów-Gorce
05:34
Wrocław Główny
07:08
1h28min
Boguszów-Gorce
07:11
Wrocław Główny
08:39
1h27min
Boguszów-Gorce
08:11
Wrocław Główny
09:38
1h24min
Boguszów-Gorce
09:24
Wrocław Główny
10:48
1h28min
Boguszów-Gorce
10:10
Wrocław Główny
11:38
1h31min
Boguszów-Gorce
12:09
Wrocław Główny
13:40
1h25min
Boguszów-Gorce
14:42
Wrocław Główny
16:07
1h23min
Boguszów-Gorce
16:11
Wrocław Główny
17:34
1h41min
Boguszów-Gorce
17:14
Wrocław Główny
18:55
1h28min
Boguszów-Gorce
18:30
Wrocław Główny
19:58
1h17min
Boguszów-Gorce
19:02
Wrocław Główny
20:19
1h37min
Boguszów-Gorce
20:16
Wrocław Główny
21:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h26min
Boguszów-Gorce
04:35
Wrocław Główny
06:01
1h34min
Boguszów-Gorce
05:34
Wrocław Główny
07:08
1h28min
Boguszów-Gorce
07:11
Wrocław Główny
08:39
1h27min
Boguszów-Gorce
08:11
Wrocław Główny
09:38
1h24min
Boguszów-Gorce
09:24
Wrocław Główny
10:48
1h28min
Boguszów-Gorce
10:10
Wrocław Główny
11:38
1h31min
Boguszów-Gorce
12:09
Wrocław Główny
13:40
1h25min
Boguszów-Gorce
14:42
Wrocław Główny
16:07
1h23min
Boguszów-Gorce
16:11
Wrocław Główny
17:34
1h41min
Boguszów-Gorce
17:14
Wrocław Główny
18:55
1h28min
Boguszów-Gorce
18:30
Wrocław Główny
19:58
1h17min
Boguszów-Gorce
19:02
Wrocław Główny
20:19
1h37min
Boguszów-Gorce
20:16
Wrocław Główny
21:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h26min
Boguszów-Gorce
04:35
Wrocław Główny
06:01
1h34min
Boguszów-Gorce
05:34
Wrocław Główny
07:08
1h28min
Boguszów-Gorce
07:11
Wrocław Główny
08:39
1h27min
Boguszów-Gorce
08:11
Wrocław Główny
09:38
1h24min
Boguszów-Gorce
09:24
Wrocław Główny
10:48
1h28min
Boguszów-Gorce
10:10
Wrocław Główny
11:38
1h31min
Boguszów-Gorce
12:09
Wrocław Główny
13:40
1h25min
Boguszów-Gorce
14:42
Wrocław Główny
16:07
1h23min
Boguszów-Gorce
16:11
Wrocław Główny
17:34
1h41min
Boguszów-Gorce
17:14
Wrocław Główny
18:55
1h28min
Boguszów-Gorce
18:30
Wrocław Główny
19:58
1h17min
Boguszów-Gorce
19:02
Wrocław Główny
20:19
1h37min
Boguszów-Gorce
20:16
Wrocław Główny
21:53

Boguszów Gorce – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds