Rozkład jazdy
Wrocław GłównyBielany Wrocławskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Bielany Wrocławskie ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Bielany Wrocławskie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
13min
Wrocław Główny
04:55
Bielany Wrocławskie
05:08
14min
Wrocław Główny
06:23
Bielany Wrocławskie
06:37
12min
Wrocław Główny
07:33
Bielany Wrocławskie
07:45
14min
Wrocław Główny
08:18
Bielany Wrocławskie
08:32
14min
Wrocław Główny
09:41
Bielany Wrocławskie
09:55
14min
Wrocław Główny
10:32
Bielany Wrocławskie
10:46
15min
Wrocław Główny
11:26
Bielany Wrocławskie
11:41
12min
Wrocław Główny
12:31
Bielany Wrocławskie
12:43
14min
Wrocław Główny
14:05
Bielany Wrocławskie
14:19
15min
Wrocław Główny
14:44
Bielany Wrocławskie
14:59
15min
Wrocław Główny
15:46
Bielany Wrocławskie
16:01
15min
Wrocław Główny
16:35
Bielany Wrocławskie
16:50
12min
Wrocław Główny
17:31
Bielany Wrocławskie
17:43
15min
Wrocław Główny
18:46
Bielany Wrocławskie
19:01
15min
Wrocław Główny
20:59
Bielany Wrocławskie
21:14
15min
Wrocław Główny
22:31
Bielany Wrocławskie
22:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
13min
Wrocław Główny
04:55
Bielany Wrocławskie
05:08
14min
Wrocław Główny
06:23
Bielany Wrocławskie
06:37
12min
Wrocław Główny
07:33
Bielany Wrocławskie
07:45
14min
Wrocław Główny
08:18
Bielany Wrocławskie
08:32
14min
Wrocław Główny
09:41
Bielany Wrocławskie
09:55
14min
Wrocław Główny
10:32
Bielany Wrocławskie
10:46
15min
Wrocław Główny
11:26
Bielany Wrocławskie
11:41
12min
Wrocław Główny
12:31
Bielany Wrocławskie
12:43
14min
Wrocław Główny
14:05
Bielany Wrocławskie
14:19
15min
Wrocław Główny
14:44
Bielany Wrocławskie
14:59
15min
Wrocław Główny
15:46
Bielany Wrocławskie
16:01
15min
Wrocław Główny
16:35
Bielany Wrocławskie
16:50
12min
Wrocław Główny
17:31
Bielany Wrocławskie
17:43
15min
Wrocław Główny
18:46
Bielany Wrocławskie
19:01
15min
Wrocław Główny
20:59
Bielany Wrocławskie
21:14
15min
Wrocław Główny
22:31
Bielany Wrocławskie
22:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
13min
Wrocław Główny
04:55
Bielany Wrocławskie
05:08
14min
Wrocław Główny
06:23
Bielany Wrocławskie
06:37
12min
Wrocław Główny
07:33
Bielany Wrocławskie
07:45
14min
Wrocław Główny
08:18
Bielany Wrocławskie
08:32
14min
Wrocław Główny
09:41
Bielany Wrocławskie
09:55
14min
Wrocław Główny
10:32
Bielany Wrocławskie
10:46
15min
Wrocław Główny
11:26
Bielany Wrocławskie
11:41
12min
Wrocław Główny
12:31
Bielany Wrocławskie
12:43
14min
Wrocław Główny
14:05
Bielany Wrocławskie
14:19
15min
Wrocław Główny
14:44
Bielany Wrocławskie
14:59
15min
Wrocław Główny
15:46
Bielany Wrocławskie
16:01
15min
Wrocław Główny
16:35
Bielany Wrocławskie
16:50
12min
Wrocław Główny
17:31
Bielany Wrocławskie
17:43
15min
Wrocław Główny
18:46
Bielany Wrocławskie
19:01
15min
Wrocław Główny
20:59
Bielany Wrocławskie
21:14
15min
Wrocław Główny
22:31
Bielany Wrocławskie
22:46

Wrocław Główny – Bielany Wrocławskie – lokalizacje