Rozkład jazdy
Bielany WrocławskieWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Bielany Wrocławskie

Rozkład jazdy Bielany Wrocławskie – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Bielany Wrocławskie
05:24
Wrocław Główny
05:39
15min
Bielany Wrocławskie
06:06
Wrocław Główny
06:21
14min
Bielany Wrocławskie
06:41
Wrocław Główny
06:55
18min
Bielany Wrocławskie
07:03
Wrocław Główny
07:21
15min
Bielany Wrocławskie
08:35
Wrocław Główny
08:50
14min
Bielany Wrocławskie
09:08
Wrocław Główny
09:22
16min
Bielany Wrocławskie
09:57
Wrocław Główny
10:13
13min
Bielany Wrocławskie
10:49
Wrocław Główny
11:02
14min
Bielany Wrocławskie
11:43
Wrocław Główny
11:57
17min
Bielany Wrocławskie
13:40
Wrocław Główny
13:57
16min
Bielany Wrocławskie
15:18
Wrocław Główny
15:34
17min
Bielany Wrocławskie
16:18
Wrocław Główny
16:35
14min
Bielany Wrocławskie
17:08
Wrocław Główny
17:22
17min
Bielany Wrocławskie
17:59
Wrocław Główny
18:16
13min
Bielany Wrocławskie
19:17
Wrocław Główny
19:30
15min
Bielany Wrocławskie
21:16
Wrocław Główny
21:31
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
15min
Bielany Wrocławskie
05:24
Wrocław Główny
05:39
15min
Bielany Wrocławskie
06:06
Wrocław Główny
06:21
14min
Bielany Wrocławskie
06:41
Wrocław Główny
06:55
18min
Bielany Wrocławskie
07:03
Wrocław Główny
07:21
15min
Bielany Wrocławskie
08:35
Wrocław Główny
08:50
14min
Bielany Wrocławskie
09:08
Wrocław Główny
09:22
16min
Bielany Wrocławskie
09:57
Wrocław Główny
10:13
13min
Bielany Wrocławskie
10:49
Wrocław Główny
11:02
14min
Bielany Wrocławskie
11:43
Wrocław Główny
11:57
17min
Bielany Wrocławskie
13:40
Wrocław Główny
13:57
16min
Bielany Wrocławskie
15:18
Wrocław Główny
15:34
17min
Bielany Wrocławskie
16:18
Wrocław Główny
16:35
14min
Bielany Wrocławskie
17:08
Wrocław Główny
17:22
17min
Bielany Wrocławskie
17:59
Wrocław Główny
18:16
13min
Bielany Wrocławskie
19:17
Wrocław Główny
19:30
15min
Bielany Wrocławskie
21:16
Wrocław Główny
21:31
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Bielany Wrocławskie
05:24
Wrocław Główny
05:39
15min
Bielany Wrocławskie
06:06
Wrocław Główny
06:21
14min
Bielany Wrocławskie
06:41
Wrocław Główny
06:55
18min
Bielany Wrocławskie
07:03
Wrocław Główny
07:21
15min
Bielany Wrocławskie
08:35
Wrocław Główny
08:50
14min
Bielany Wrocławskie
09:08
Wrocław Główny
09:22
16min
Bielany Wrocławskie
09:57
Wrocław Główny
10:13
13min
Bielany Wrocławskie
10:49
Wrocław Główny
11:02
14min
Bielany Wrocławskie
11:43
Wrocław Główny
11:57
17min
Bielany Wrocławskie
13:40
Wrocław Główny
13:57
16min
Bielany Wrocławskie
15:18
Wrocław Główny
15:34
17min
Bielany Wrocławskie
16:18
Wrocław Główny
16:35
14min
Bielany Wrocławskie
17:08
Wrocław Główny
17:22
17min
Bielany Wrocławskie
17:59
Wrocław Główny
18:16
13min
Bielany Wrocławskie
19:17
Wrocław Główny
19:30
15min
Bielany Wrocławskie
21:16
Wrocław Główny
21:31

Bielany Wrocławskie – Wrocław Główny – lokalizacje