A A Czcionka

Rozkład jazdy
Świdnica MiastoJaworzyna Śląska
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jaworzyna Śląska ➤ Świdnica Miasto
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Świdnica Miasto – Jaworzyna Śląska

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
11min
Świdnica Miasto
05:41
Jaworzyna Śląska
05:52
12min
Świdnica Miasto
06:07
Jaworzyna Śląska
06:19
11min
Świdnica Miasto
07:10
Jaworzyna Śląska
07:21
11min
Świdnica Miasto
07:35
Jaworzyna Śląska
07:46
12min
Świdnica Miasto
10:15
Jaworzyna Śląska
10:27
12min
Świdnica Miasto
12:48
Jaworzyna Śląska
13:00
12min
Świdnica Miasto
14:38
Jaworzyna Śląska
14:50
12min
Świdnica Miasto
15:40
Jaworzyna Śląska
15:52
13min
Świdnica Miasto
15:51
Jaworzyna Śląska
16:04
11min
Świdnica Miasto
16:50
Jaworzyna Śląska
17:01
12min
Świdnica Miasto
17:44
Jaworzyna Śląska
17:56
11min
Świdnica Miasto
18:51
Jaworzyna Śląska
19:02
11min
Świdnica Miasto
20:19
Jaworzyna Śląska
20:30
12min
Świdnica Miasto
20:44
Jaworzyna Śląska
20:56

Świdnica Miasto – Jaworzyna Śląska – lokalizacje