A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jaworzyna ŚląskaŚwidnica Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Świdnica Miasto ➤ Jaworzyna Śląska
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jaworzyna Śląska – Świdnica Miasto

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
12min
Jaworzyna Śląska
05:00
Świdnica Miasto
05:12
12min
Jaworzyna Śląska
05:22
Świdnica Miasto
05:34
13min
Jaworzyna Śląska
05:52
Świdnica Miasto
06:05
11min
Jaworzyna Śląska
07:26
Świdnica Miasto
07:37
11min
Jaworzyna Śląska
08:29
Świdnica Miasto
08:40
11min
Jaworzyna Śląska
08:46
Świdnica Miasto
08:57
11min
Jaworzyna Śląska
10:09
Świdnica Miasto
10:20
11min
Jaworzyna Śląska
11:58
Świdnica Miasto
12:09
12min
Jaworzyna Śląska
13:58
Świdnica Miasto
14:10
11min
Jaworzyna Śląska
14:26
Świdnica Miasto
14:37
12min
Jaworzyna Śląska
16:14
Świdnica Miasto
16:26
11min
Jaworzyna Śląska
16:45
Świdnica Miasto
16:56
11min
Jaworzyna Śląska
17:39
Świdnica Miasto
17:50
12min
Jaworzyna Śląska
18:55
Świdnica Miasto
19:07
12min
Jaworzyna Śląska
20:05
Świdnica Miasto
20:17
11min
Jaworzyna Śląska
22:35
Świdnica Miasto
22:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
12min
Jaworzyna Śląska
05:00
Świdnica Miasto
05:12
12min
Jaworzyna Śląska
05:22
Świdnica Miasto
05:34
13min
Jaworzyna Śląska
05:52
Świdnica Miasto
06:05
11min
Jaworzyna Śląska
07:26
Świdnica Miasto
07:37
11min
Jaworzyna Śląska
08:29
Świdnica Miasto
08:40
11min
Jaworzyna Śląska
08:46
Świdnica Miasto
08:57
11min
Jaworzyna Śląska
10:09
Świdnica Miasto
10:20
11min
Jaworzyna Śląska
11:58
Świdnica Miasto
12:09
12min
Jaworzyna Śląska
13:58
Świdnica Miasto
14:10
11min
Jaworzyna Śląska
14:26
Świdnica Miasto
14:37
12min
Jaworzyna Śląska
16:14
Świdnica Miasto
16:26
11min
Jaworzyna Śląska
16:45
Świdnica Miasto
16:56
11min
Jaworzyna Śląska
17:39
Świdnica Miasto
17:50
12min
Jaworzyna Śląska
18:55
Świdnica Miasto
19:07
12min
Jaworzyna Śląska
20:05
Świdnica Miasto
20:17
11min
Jaworzyna Śląska
22:35
Świdnica Miasto
22:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
12min
Jaworzyna Śląska
05:00
Świdnica Miasto
05:12
12min
Jaworzyna Śląska
05:22
Świdnica Miasto
05:34
13min
Jaworzyna Śląska
05:52
Świdnica Miasto
06:05
11min
Jaworzyna Śląska
07:26
Świdnica Miasto
07:37
11min
Jaworzyna Śląska
08:29
Świdnica Miasto
08:40
11min
Jaworzyna Śląska
08:46
Świdnica Miasto
08:57
11min
Jaworzyna Śląska
10:09
Świdnica Miasto
10:20
11min
Jaworzyna Śląska
11:58
Świdnica Miasto
12:09
12min
Jaworzyna Śląska
13:58
Świdnica Miasto
14:10
11min
Jaworzyna Śląska
14:26
Świdnica Miasto
14:37
12min
Jaworzyna Śląska
16:14
Świdnica Miasto
16:26
11min
Jaworzyna Śląska
16:45
Świdnica Miasto
16:56
11min
Jaworzyna Śląska
17:39
Świdnica Miasto
17:50
12min
Jaworzyna Śląska
18:55
Świdnica Miasto
19:07
12min
Jaworzyna Śląska
20:05
Świdnica Miasto
20:17
11min
Jaworzyna Śląska
22:35
Świdnica Miasto
22:46

Jaworzyna Śląska – Świdnica Miasto – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds