A A Czcionka

Rozkład jazdy
Świdnica MiastoDzierżoniów Śląski
Kup bilet na przejazd pociągiem

Dzierżoniów Śląski ➤ Świdnica Miasto
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Świdnica Miasto – Dzierżoniów Śląski

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
26min
Świdnica Miasto
05:39
Dzierżoniów Śląski
06:05
20min
Świdnica Miasto
07:42
Dzierżoniów Śląski
08:02
19min
Świdnica Miasto
08:36
Dzierżoniów Śląski
08:55
19min
Świdnica Miasto
08:57
Dzierżoniów Śląski
09:16
21min
Świdnica Miasto
10:32
Dzierżoniów Śląski
10:53
22min
Świdnica Miasto
11:10
Dzierżoniów Śląski
11:32
28min
Świdnica Miasto
12:16
Dzierżoniów Śląski
12:44
20min
Świdnica Miasto
13:41
Dzierżoniów Śląski
14:01
21min
Świdnica Miasto
14:11
Dzierżoniów Śląski
14:32
19min
Świdnica Miasto
14:40
Dzierżoniów Śląski
14:59
26min
Świdnica Miasto
16:20
Dzierżoniów Śląski
16:46
20min
Świdnica Miasto
16:58
Dzierżoniów Śląski
17:18
21min
Świdnica Miasto
17:50
Dzierżoniów Śląski
18:11
21min
Świdnica Miasto
19:07
Dzierżoniów Śląski
19:28
26min
Świdnica Miasto
20:15
Dzierżoniów Śląski
20:41
21min
Świdnica Miasto
22:44
Dzierżoniów Śląski
23:05
21min
Świdnica Miasto
23:58
Dzierżoniów Śląski
00:19

Świdnica Miasto – Dzierżoniów Śląski – lokalizacje