A A Czcionka

Rozkład jazdy
Dzierżoniów ŚląskiŚwidnica Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Świdnica Miasto ➤ Dzierżoniów Śląski
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Dzierżoniów Śląski – Świdnica Miasto

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
21min
Dzierżoniów Śląski
05:15
Świdnica Miasto
05:36
21min
Dzierżoniów Śląski
05:46
Świdnica Miasto
06:07
19min
Dzierżoniów Śląski
06:51
Świdnica Miasto
07:10
21min
Dzierżoniów Śląski
07:12
Świdnica Miasto
07:33
19min
Dzierżoniów Śląski
09:41
Świdnica Miasto
10:00
22min
Dzierżoniów Śląski
09:53
Świdnica Miasto
10:15
21min
Dzierżoniów Śląski
12:27
Świdnica Miasto
12:48
26min
Dzierżoniów Śląski
13:42
Świdnica Miasto
14:08
25min
Dzierżoniów Śląski
14:13
Świdnica Miasto
14:38
19min
Dzierżoniów Śląski
15:21
Świdnica Miasto
15:40
20min
Dzierżoniów Śląski
15:30
Świdnica Miasto
15:50
22min
Dzierżoniów Śląski
16:27
Świdnica Miasto
16:49
25min
Dzierżoniów Śląski
17:52
Świdnica Miasto
18:17
20min
Dzierżoniów Śląski
18:30
Świdnica Miasto
18:50
19min
Dzierżoniów Śląski
19:54
Świdnica Miasto
20:13
21min
Dzierżoniów Śląski
20:23
Świdnica Miasto
20:44

Dzierżoniów Śląski – Świdnica Miasto – lokalizacje