A A Czcionka

Rozkład jazdy
Rudna MiastoLubin
Kup bilet na przejazd pociągiem

Lubin ➤ Rudna Miasto
521 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Rudna Miasto – Lubin

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
11min
Rudna Miasto
07:00
Lubin
07:11
11min
Rudna Miasto
08:54
Lubin
09:05
12min
Rudna Miasto
11:03
Lubin
11:15
13min
Rudna Miasto
12:59
Lubin
13:12
12min
Rudna Miasto
15:25
Lubin
15:37
11min
Rudna Miasto
16:30
Lubin
16:41
9min
Rudna Miasto
18:01
Lubin
18:10
15min
Rudna Miasto
18:41
Lubin
18:56
12min
Rudna Miasto
20:06
Lubin
20:18
12min
Rudna Miasto
22:48
Lubin
23:00

Rudna Miasto – Lubin – lokalizacje