A A Czcionka

Rozkład jazdy
LubinRudna Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Rudna Miasto ➤ Lubin
519 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Lubin – Rudna Miasto

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
12min
Lubin
05:56
Rudna Miasto
06:08
17min
Lubin
06:56
Rudna Miasto
07:13
11min
Lubin
10:00
Rudna Miasto
10:11
12min
Lubin
11:56
Rudna Miasto
12:08
13min
Lubin
14:24
Rudna Miasto
14:37
17min
Lubin
15:22
Rudna Miasto
15:39
12min
Lubin
16:44
Rudna Miasto
16:56
13min
Lubin
17:29
Rudna Miasto
17:42
15min
Lubin
18:40
Rudna Miasto
18:55
12min
Lubin
21:14
Rudna Miasto
21:26

Lubin – Rudna Miasto – lokalizacje