A A Czcionka

Rozkład jazdy
LegnicaBolesławiec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Bolesławiec ➤ Legnica
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Bolesławiec

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
35min
Legnica
03:40
Bolesławiec
04:15
31min
Legnica
05:37
Bolesławiec
06:08
28min
Legnica
06:48
Bolesławiec
07:16
33min
Legnica
08:37
Bolesławiec
09:10
34min
Legnica
10:37
Bolesławiec
11:11
22min
Legnica
11:49
Bolesławiec
12:11
32min
Legnica
12:37
Bolesławiec
13:09
31min
Legnica
13:40
Bolesławiec
14:11
32min
Legnica
14:40
Bolesławiec
15:12
34min
Legnica
15:38
Bolesławiec
16:12
33min
Legnica
16:39
Bolesławiec
17:12
32min
Legnica
17:38
Bolesławiec
18:10
31min
Legnica
18:41
Bolesławiec
19:12
22min
Legnica
18:57
Bolesławiec
19:19
32min
Legnica
20:42
Bolesławiec
21:14
26min
Legnica
21:37
Bolesławiec
22:03
38min
Legnica
22:54
Bolesławiec
23:32

Legnica – Bolesławiec – lokalizacje