A A Czcionka

Rozkład jazdy
BolesławiecLegnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Legnica ➤ Bolesławiec
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Bolesławiec – Legnica

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
34min
Bolesławiec
04:23
Legnica
04:57
33min
Bolesławiec
05:33
Legnica
06:06
26min
Bolesławiec
06:07
Legnica
06:33
31min
Bolesławiec
06:55
Legnica
07:26
36min
Bolesławiec
07:45
Legnica
08:21
26min
Bolesławiec
08:45
Legnica
09:11
32min
Bolesławiec
10:07
Legnica
10:39
37min
Bolesławiec
12:04
Legnica
12:41
29min
Bolesławiec
13:37
Legnica
14:06
33min
Bolesławiec
14:50
Legnica
15:23
31min
Bolesławiec
16:02
Legnica
16:33
32min
Bolesławiec
17:18
Legnica
17:50
33min
Bolesławiec
18:06
Legnica
18:39
28min
Bolesławiec
19:16
Legnica
19:44
33min
Bolesławiec
20:01
Legnica
20:34
24min
Bolesławiec
20:47
Legnica
21:11
36min
Bolesławiec
22:32
Legnica
23:08

Bolesławiec – Legnica – lokalizacje