A A Czcionka

Rozkład jazdy
Krosnowice KłodzkieKłodzko Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Kłodzko Miasto ➤ Krosnowice Kłodzkie
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Krosnowice Kłodzkie – Kłodzko Miasto

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Krosnowice Kłodzkie
06:14
Kłodzko Miasto
06:19
14min
Krosnowice Kłodzkie
07:20
Kłodzko Miasto
07:34
5min
Krosnowice Kłodzkie
07:31
Kłodzko Miasto
07:36
6min
Krosnowice Kłodzkie
08:21
Kłodzko Miasto
08:27
12min
Krosnowice Kłodzkie
09:22
Kłodzko Miasto
09:34
6min
Krosnowice Kłodzkie
09:25
Kłodzko Miasto
09:31
12min
Krosnowice Kłodzkie
11:25
Kłodzko Miasto
11:37
6min
Krosnowice Kłodzkie
12:35
Kłodzko Miasto
12:41
12min
Krosnowice Kłodzkie
14:25
Kłodzko Miasto
14:37
6min
Krosnowice Kłodzkie
14:30
Kłodzko Miasto
14:36
12min
Krosnowice Kłodzkie
16:29
Kłodzko Miasto
16:41
5min
Krosnowice Kłodzkie
16:35
Kłodzko Miasto
16:40
12min
Krosnowice Kłodzkie
18:35
Kłodzko Miasto
18:47
12min
Krosnowice Kłodzkie
19:08
Kłodzko Miasto
19:20
5min
Krosnowice Kłodzkie
19:24
Kłodzko Miasto
19:29
12min
Krosnowice Kłodzkie
21:16
Kłodzko Miasto
21:28
5min
Krosnowice Kłodzkie
21:25
Kłodzko Miasto
21:30
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
5min
Krosnowice Kłodzkie
06:14
Kłodzko Miasto
06:19
14min
Krosnowice Kłodzkie
07:20
Kłodzko Miasto
07:34
5min
Krosnowice Kłodzkie
07:31
Kłodzko Miasto
07:36
6min
Krosnowice Kłodzkie
08:21
Kłodzko Miasto
08:27
12min
Krosnowice Kłodzkie
09:22
Kłodzko Miasto
09:34
6min
Krosnowice Kłodzkie
09:25
Kłodzko Miasto
09:31
12min
Krosnowice Kłodzkie
11:25
Kłodzko Miasto
11:37
6min
Krosnowice Kłodzkie
12:35
Kłodzko Miasto
12:41
12min
Krosnowice Kłodzkie
14:25
Kłodzko Miasto
14:37
6min
Krosnowice Kłodzkie
14:30
Kłodzko Miasto
14:36
12min
Krosnowice Kłodzkie
16:29
Kłodzko Miasto
16:41
5min
Krosnowice Kłodzkie
16:35
Kłodzko Miasto
16:40
12min
Krosnowice Kłodzkie
18:35
Kłodzko Miasto
18:47
12min
Krosnowice Kłodzkie
19:08
Kłodzko Miasto
19:20
5min
Krosnowice Kłodzkie
19:24
Kłodzko Miasto
19:29
12min
Krosnowice Kłodzkie
21:16
Kłodzko Miasto
21:28
5min
Krosnowice Kłodzkie
21:25
Kłodzko Miasto
21:30
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Krosnowice Kłodzkie
06:14
Kłodzko Miasto
06:19
14min
Krosnowice Kłodzkie
07:20
Kłodzko Miasto
07:34
5min
Krosnowice Kłodzkie
07:31
Kłodzko Miasto
07:36
6min
Krosnowice Kłodzkie
08:21
Kłodzko Miasto
08:27
12min
Krosnowice Kłodzkie
09:22
Kłodzko Miasto
09:34
6min
Krosnowice Kłodzkie
09:25
Kłodzko Miasto
09:31
12min
Krosnowice Kłodzkie
11:25
Kłodzko Miasto
11:37
6min
Krosnowice Kłodzkie
12:35
Kłodzko Miasto
12:41
12min
Krosnowice Kłodzkie
14:25
Kłodzko Miasto
14:37
6min
Krosnowice Kłodzkie
14:30
Kłodzko Miasto
14:36
12min
Krosnowice Kłodzkie
16:29
Kłodzko Miasto
16:41
5min
Krosnowice Kłodzkie
16:35
Kłodzko Miasto
16:40
12min
Krosnowice Kłodzkie
18:35
Kłodzko Miasto
18:47
12min
Krosnowice Kłodzkie
19:08
Kłodzko Miasto
19:20
5min
Krosnowice Kłodzkie
19:24
Kłodzko Miasto
19:29
12min
Krosnowice Kłodzkie
21:16
Kłodzko Miasto
21:28
5min
Krosnowice Kłodzkie
21:25
Kłodzko Miasto
21:30

Krosnowice Kłodzkie – Kłodzko Miasto – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds