A A Czcionka

Rozkład jazdy
Kłodzko MiastoKrosnowice Kłodzkie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Krosnowice Kłodzkie ➤ Kłodzko Miasto
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Kłodzko Miasto – Krosnowice Kłodzkie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Kłodzko Miasto
04:42
Krosnowice Kłodzkie
04:47
11min
Kłodzko Miasto
05:36
Krosnowice Kłodzkie
05:47
5min
Kłodzko Miasto
06:57
Krosnowice Kłodzkie
07:02
4min
Kłodzko Miasto
07:48
Krosnowice Kłodzkie
07:52
12min
Kłodzko Miasto
07:51
Krosnowice Kłodzkie
08:03
5min
Kłodzko Miasto
09:28
Krosnowice Kłodzkie
09:33
12min
Kłodzko Miasto
09:40
Krosnowice Kłodzkie
09:52
4min
Kłodzko Miasto
11:43
Krosnowice Kłodzkie
11:47
12min
Kłodzko Miasto
12:10
Krosnowice Kłodzkie
12:22
5min
Kłodzko Miasto
14:53
Krosnowice Kłodzkie
14:58
12min
Kłodzko Miasto
14:57
Krosnowice Kłodzkie
15:09
5min
Kłodzko Miasto
15:42
Krosnowice Kłodzkie
15:47
5min
Kłodzko Miasto
16:53
Krosnowice Kłodzkie
16:58
12min
Kłodzko Miasto
16:57
Krosnowice Kłodzkie
17:09
12min
Kłodzko Miasto
17:32
Krosnowice Kłodzkie
17:44
4min
Kłodzko Miasto
18:30
Krosnowice Kłodzkie
18:34
12min
Kłodzko Miasto
18:50
Krosnowice Kłodzkie
19:02
12min
Kłodzko Miasto
19:30
Krosnowice Kłodzkie
19:42
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
5min
Kłodzko Miasto
04:42
Krosnowice Kłodzkie
04:47
11min
Kłodzko Miasto
05:36
Krosnowice Kłodzkie
05:47
5min
Kłodzko Miasto
06:57
Krosnowice Kłodzkie
07:02
4min
Kłodzko Miasto
07:48
Krosnowice Kłodzkie
07:52
12min
Kłodzko Miasto
07:51
Krosnowice Kłodzkie
08:03
5min
Kłodzko Miasto
09:28
Krosnowice Kłodzkie
09:33
12min
Kłodzko Miasto
09:40
Krosnowice Kłodzkie
09:52
4min
Kłodzko Miasto
11:43
Krosnowice Kłodzkie
11:47
12min
Kłodzko Miasto
12:10
Krosnowice Kłodzkie
12:22
5min
Kłodzko Miasto
14:53
Krosnowice Kłodzkie
14:58
12min
Kłodzko Miasto
14:57
Krosnowice Kłodzkie
15:09
5min
Kłodzko Miasto
15:42
Krosnowice Kłodzkie
15:47
5min
Kłodzko Miasto
16:53
Krosnowice Kłodzkie
16:58
12min
Kłodzko Miasto
16:57
Krosnowice Kłodzkie
17:09
12min
Kłodzko Miasto
17:32
Krosnowice Kłodzkie
17:44
4min
Kłodzko Miasto
18:30
Krosnowice Kłodzkie
18:34
12min
Kłodzko Miasto
18:50
Krosnowice Kłodzkie
19:02
12min
Kłodzko Miasto
19:30
Krosnowice Kłodzkie
19:42
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Kłodzko Miasto
04:42
Krosnowice Kłodzkie
04:47
11min
Kłodzko Miasto
05:36
Krosnowice Kłodzkie
05:47
5min
Kłodzko Miasto
06:57
Krosnowice Kłodzkie
07:02
4min
Kłodzko Miasto
07:48
Krosnowice Kłodzkie
07:52
12min
Kłodzko Miasto
07:51
Krosnowice Kłodzkie
08:03
5min
Kłodzko Miasto
09:28
Krosnowice Kłodzkie
09:33
12min
Kłodzko Miasto
09:40
Krosnowice Kłodzkie
09:52
4min
Kłodzko Miasto
11:43
Krosnowice Kłodzkie
11:47
12min
Kłodzko Miasto
12:10
Krosnowice Kłodzkie
12:22
5min
Kłodzko Miasto
14:53
Krosnowice Kłodzkie
14:58
12min
Kłodzko Miasto
14:57
Krosnowice Kłodzkie
15:09
5min
Kłodzko Miasto
15:42
Krosnowice Kłodzkie
15:47
5min
Kłodzko Miasto
16:53
Krosnowice Kłodzkie
16:58
12min
Kłodzko Miasto
16:57
Krosnowice Kłodzkie
17:09
12min
Kłodzko Miasto
17:32
Krosnowice Kłodzkie
17:44
4min
Kłodzko Miasto
18:30
Krosnowice Kłodzkie
18:34
12min
Kłodzko Miasto
18:50
Krosnowice Kłodzkie
19:02
12min
Kłodzko Miasto
19:30
Krosnowice Kłodzkie
19:42

Kłodzko Miasto – Krosnowice Kłodzkie – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds