Rozkład jazdy
Jelenia GóraGörlitz
Kup bilet na przejazd pociągiem

Görlitz ➤ Jelenia Góra

Rozkład jazdy Jelenia Góra – Görlitz

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h47min
Jelenia Góra
05:40
Görlitz
07:27
1h49min
Jelenia Góra
07:38
Görlitz
09:27
1h42min
Jelenia Góra
09:45
Görlitz
11:27
1h47min
Jelenia Góra
13:40
Görlitz
15:27
1h42min
Jelenia Góra
15:45
Görlitz
17:27
1h42min
Jelenia Góra
19:45
Görlitz
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h47min
Jelenia Góra
05:40
Görlitz
07:27
1h49min
Jelenia Góra
07:38
Görlitz
09:27
1h42min
Jelenia Góra
09:45
Görlitz
11:27
1h47min
Jelenia Góra
13:40
Görlitz
15:27
1h42min
Jelenia Góra
15:45
Görlitz
17:27
1h42min
Jelenia Góra
19:45
Görlitz
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h47min
Jelenia Góra
05:40
Görlitz
07:27
1h49min
Jelenia Góra
07:38
Görlitz
09:27
1h42min
Jelenia Góra
09:45
Görlitz
11:27
1h47min
Jelenia Góra
13:40
Görlitz
15:27
1h42min
Jelenia Góra
15:45
Görlitz
17:27
1h42min
Jelenia Góra
19:45
Görlitz
21:27

Jelenia Góra – Görlitz