Rozkład jazdy
Gryfów ŚląskiGörlitz
Kup bilet na przejazd pociągiem

Görlitz ➤ Gryfów śląski

Rozkład jazdy Gryfów Śląski – Görlitz

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
53min
Gryfów Śląski
06:34
Görlitz
07:27
53min
Gryfów Śląski
08:34
Görlitz
09:27
53min
Gryfów Śląski
10:34
Görlitz
11:27
54min
Gryfów Śląski
12:33
Görlitz
13:27
53min
Gryfów Śląski
14:34
Görlitz
15:27
53min
Gryfów Śląski
16:34
Görlitz
17:27
53min
Gryfów Śląski
18:34
Görlitz
19:27
53min
Gryfów Śląski
20:34
Görlitz
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
53min
Gryfów Śląski
06:34
Görlitz
07:27
53min
Gryfów Śląski
08:34
Görlitz
09:27
53min
Gryfów Śląski
10:34
Görlitz
11:27
54min
Gryfów Śląski
12:33
Görlitz
13:27
53min
Gryfów Śląski
14:34
Görlitz
15:27
53min
Gryfów Śląski
16:34
Görlitz
17:27
53min
Gryfów Śląski
18:34
Görlitz
19:27
53min
Gryfów Śląski
20:34
Görlitz
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
53min
Gryfów Śląski
06:34
Görlitz
07:27
53min
Gryfów Śląski
08:34
Görlitz
09:27
53min
Gryfów Śląski
10:34
Görlitz
11:27
54min
Gryfów Śląski
12:33
Görlitz
13:27
53min
Gryfów Śląski
14:34
Görlitz
15:27
53min
Gryfów Śląski
16:34
Görlitz
17:27
53min
Gryfów Śląski
18:34
Görlitz
19:27
53min
Gryfów Śląski
20:34
Görlitz
21:27

Gryfów Śląski – Görlitz – lokalizacje