Rozkład jazdy
GörlitzGryfów Śląski
Kup bilet na przejazd pociągiem

Gryfów Śląski ➤ Görlitz

Rozkład jazdy Görlitz – Gryfów Śląski

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
53min
Görlitz
05:39
Gryfów Śląski
06:32
53min
Görlitz
07:39
Gryfów Śląski
08:32
53min
Görlitz
09:39
Gryfów Śląski
10:32
52min
Görlitz
11:39
Gryfów Śląski
12:31
53min
Görlitz
13:39
Gryfów Śląski
14:32
53min
Görlitz
15:39
Gryfów Śląski
16:32
53min
Görlitz
17:39
Gryfów Śląski
18:32
53min
Görlitz
19:39
Gryfów Śląski
20:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
53min
Görlitz
05:39
Gryfów Śląski
06:32
53min
Görlitz
07:39
Gryfów Śląski
08:32
53min
Görlitz
09:39
Gryfów Śląski
10:32
52min
Görlitz
11:39
Gryfów Śląski
12:31
53min
Görlitz
13:39
Gryfów Śląski
14:32
53min
Görlitz
15:39
Gryfów Śląski
16:32
53min
Görlitz
17:39
Gryfów Śląski
18:32
53min
Görlitz
19:39
Gryfów Śląski
20:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
53min
Görlitz
05:39
Gryfów Śląski
06:32
53min
Görlitz
07:39
Gryfów Śląski
08:32
53min
Görlitz
09:39
Gryfów Śląski
10:32
52min
Görlitz
11:39
Gryfów Śląski
12:31
53min
Görlitz
13:39
Gryfów Śląski
14:32
53min
Görlitz
15:39
Gryfów Śląski
16:32
53min
Görlitz
17:39
Gryfów Śląski
18:32
53min
Görlitz
19:39
Gryfów Śląski
20:32

Rozkład jazdy

Görlitz – Gryfów Śląski – dworce