Kup bilety na pociąg Online

Szybko | Wygodnie | Bez kolejek

Kup bilety na pociąg online

Planujesz weekendową wycieczkę? Dojeżdżasz codziennie do pracy pociągiem? Wypadło Ci coś pilnego i musisz natychmiast kupić bilet? Skorzystaj z naszej strony internetowej i kup bilety na pociąg online – bez kolejek, szybko i wygodnie.

Gdzie znaleźć połączenie i jak kupić bilet na pociąg przez internet wyjaśniamy poniżej.

Gdzie znaleźć bilet na pociąg online?

Rozwój informatyczny i związane z nim nastawienie na ułatwianie życia znalazły swoje zastosowanie także w przypadku sprzedaży biletów. Obecnie istnieje wiele systemów, w których można zakupić bilety kolejowe online. Dbając o wygodę naszych Pasażerów, idziemy z duchem czasu i podpowiadamy jak kupić bilet na pociąg przez internet.

Na naszej stronie internetowej istnieje kilka podstron, przez które można zakupić bilety na pociąg online. Podstawową jest zakładka „Rozkład jazdy”. Wprowadzenie stacji początkowej i końcowej oraz daty w formatce, znajdującej się na samej górze strony, przekierowuje od razu do serwisu biletowego. Dodatkowo zakup biletu na pociąg przez internet możliwy jest bezpośrednio z podstrony konkretnej stacji. Sprawdzając daną lokalizację, można zobaczyć pełen wykaz połączeń i przez wybór pasującego nam kursu od razu nabyć bilety kolejowe online.

Zapoznaj się ze stroną Kolei Dolnośląskich i wybierz bilet dostosowany do Twoich potrzeb.

Kup bilet

Jak kupić bilety na pociąg przez internet?

Jak kupić bilet kolejowy online na określone połączenie? Na stronie Kolei Dolnośląskich. Wyszukanie relacji na naszej stronie internetowej i wybór konkretnego połączenia przekierowuje Użytkownika bezpośrednio do zakupu biletu w sklepie KD. System jest skorelowany z rozkładem jazdy, dzięki czemu zakup biletu jest szybki i pewny.

Jak kupić bilet na pociąg online za pomocą sklepu KD? Jest to niezwykle proste. Zaczynając od dedykowanej podstrony z konkretną trasą, przekierowanie następuje już do parametryzacji biletu. W przypadku skorzystania z wyszukiwarki połączeń należy najpierw wskazać interesującą nas relacje i wybrać konkretne połączenie. Następny krok to wskazanie liczby pasażerów, określenie ewentualnej ulgi lub taryfy oraz zaznaczenie czy przewozimy rower, zwierzę lub większy bagaż. Deklarując wybór, otrzymujemy potwierdzenie zamówienia i wybieramy formę płatności według uznania.

Po uiszczeniu opłaty na ekranie pojawiają się pełnowartościowe bilety na pociąg online do pobrania lub wydrukowania. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość zakupienia biletów z przesiadką, bez konieczności wyszukiwania pośrednich tras.

Ponieważ w życiu zdarzają się różne sytuacje i czasami trzeba kupić bilet na ostatnią chwilę, polecamy także skorzystanie z wersji mobilnej sklepu KD. Za jej pomocą można opłacić przejazd nawet 5 minut przed odjazdem pociągu, przez telefon.

Teraz już wiesz, jak kupić bilet kolejowy przez internet – dzięki stronie Kolei Dolnośląskich zrobisz to łatwo, szybko i bez konieczności wychodzenia z domu.