A A Czcionka

Kup bilety na pociąg Online

Szybko | Wygodnie | Bez kolejek

379 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Kup bilety na pociąg online

Planujesz weekendową wycieczkę? Dojeżdżasz codziennie do pracy pociągiem? Wypadło Ci coś pilnego i musisz natychmiast kupić bilet? Skorzystaj z naszej strony internetowej i kup bilety na pociąg online – bez kolejek, szybko i wygodnie.

Gdzie znaleźć bilet na pociąg online?

Rozwój informatyczny i związane z nim nastawienie na ułatwianie życia znalazły swoje zastosowanie także w przypadku sprzedaży biletów. Obecnie istnieje wiele systemów, w których można zakupić bilety kolejowe online. Dbając o wygodę naszych Pasażerów, idziemy z duchem czasu i podpowiadamy jak kupić bilet na pociąg przez internet.

Na naszej stronie internetowej istnieje kilka podstron, przez które można zakupić bilety na pociąg online. Podstawową jest zakładka „Rozkład jazdy”. Wprowadzenie stacji początkowej i końcowej oraz daty w formatce, znajdującej się na samej górze strony, przekierowuje od razu do serwisu biletowego. Aby ułatwić cały proces, istnieje też możliwość zakupu biletu przez podstronę konkretnej stacji. Wybierając daną stację, można zobaczyć pełen wykaz połączeń i od razu nabyć bilety kolejowe online.

Zapoznaj się ze stroną Kolei Dolnośląskich i wybierz bilet dostosowany do Twoich potrzeb.

Jak kupić bilety na pociąg przez internet?

Wyszukanie połączenia na stronie internetowej Kolei Dolnośląskich i wybór opcji zakupu biletu przekierowuje Użytkownika bezpośrednio na stronę Koleo. Platforma jest skorelowana z rozkładem jazdy KD, dzięki czemu zakup biletu jest szybki i pewny.

Jak kupić bilet na pociąg online za pomocą Koleo? Jest to niezwykle proste. Po przekierowaniu na platformę należy założyć konto i się na nie zalogować. W przypadku wyboru konkretnego połączenia ze strony KD widzimy od razu rozkład do niego dostosowany, w razie wejścia bezpośrednio na platformę należy wyszukać interesujące nas połączenie. Następny krok to wybór liczby pasażerów, określenie ewentualnej ulgi lub taryfy oraz zaznaczenie czy przewozimy rower, zwierzę lub większy bagaż. Deklarując wybór, otrzymujemy potwierdzenie zamówienia i wybieramy formę płatności według uznania.

Po uiszczeniu opłaty na ekranie pojawiają się pełnowartościowe bilety na pociąg online do pobrania lub wydrukowania. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość zakupienia biletów z przesiadką, bez konieczności wyszukiwania pośrednich tras.

Ponieważ w życiu zdarzają się różne sytuacje i czasami trzeba kupić bilet na ostatnią chwilę, polecamy także skorzystanie z aplikacji
e-podróżnik
. Za jej pomocą można opłacić przejazd bezpośrednio przed wejściem do pociągu, przez telefon.

Teraz już wiesz, jak kupić bilet kolejowy przez internet – dzięki stronie Kolei Dolnośląskich zrobisz to łatwo, szybko i bez konieczności wychodzenia z domu.