KD Partner

Wychodzimy naprzeciw stale rosnącemu zainteresowaniu ofertą Kolei Dolnośląskich i w trosce o komfort pasażerów rozszerzamy wachlarz usług. Dzięki naszemu programowi KD Partner podróżni mogą już kupować bilety w modelu sprzedaży agencyjnej.

 

Masz utrudniony dostęp do internetu? Nie lubisz dokonywać płatności on-line? A może po prostu wolisz kupować bilety kolejowe w tradycyjny sposób, ale nie zawsze masz czas, by odwiedzić kasę na dworcu? Rozumiemy to. Coraz szybsze tempo życia prowadzi do szukania pionierskich rozwiązań. Dlatego teraz nasze bilety kupisz również w punktach oznaczonych jako KD Partner. Nawiązując współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami umożliwiamy zakup biletów kolejowych w punktach poza dworcami kolejowymi, w sprzedaży agencyjnej.

Sprzedaż biletów u KD Partnerów jest prowadzona dzięki poręcznym terminalom. Urządzenia te pomagają spersonalizować zamówienie zgodnie z życzeniem kupującego – wybrać najkorzystniejszą trasę i ustalić przysługujące zniżki. Zakup przebiega szybko i sprawnie.

 

Program KD Partner to:

  • korzystny system wynagrodzenia prowizyjnego
  • wzrost zainteresowania ofertą,
  • prosty i szybki system sprzedaży,
  • poręczne terminale, intuicyjne oprogramowanie