KD Partner

Dla pasażerów

Wychodzimy naprzeciw stale rosnącemu zainteresowaniu ofertą Kolei Dolnośląskich i w trosce o komfort pasażerów rozszerzamy wachlarz usług. Dzięki naszemu programowi KD Partner podróżni mogą już kupować bilety w modelu sprzedaży agencyjnej.

Masz utrudniony dostęp do internetu? Nie lubisz dokonywać płatności on-line? A może po prostu wolisz kupować bilety kolejowe w tradycyjny sposób, ale nie zawsze masz czas, by odwiedzić kasę na dworcu? Rozumiemy to. Coraz szybsze tempo życia prowadzi do szukania pionierskich rozwiązań. Dlatego teraz nasze bilety kupisz również w punktach oznaczonych jako KD Partner. Nawiązując współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami umożliwiamy zakup biletów kolejowych w punktach poza dworcami kolejowymi, w sprzedaży agencyjnej.

Dla partnerów

Prowadzisz sklep, kiosk lub kawiarnię w pobliżu dworca kolejowego? Z Twoich usług korzystają podróżni? Szukamy właśnie Ciebie! Przyłącz się do sieci KD Partner i zyskaj atrakcyjną prowizję.

 Wychodzimy naprzeciw stale rosnącemu zainteresowaniu ofertą KD i w trosce o komfort pasażerów Kolei Dolnośląskich rozszerzamy wachlarz usług. Nawiązując współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami umożliwiamy zakup biletów kolejowych w punktach poza dworcami kolejowymi – u KD Partnerów. Sprzedaż biletów jest prowadzona dzięki udostępnianym przez KD terminalom. Urządzenia te pomagają spersonalizować zamówienie zgodnie z życzeniem kupującego. Zakup przebiega szybko i sprawnie.

Program KD Partner to:

  • korzystny system wynagrodzenia prowizyjnego
  • wzrost zainteresowania ofertą,
  • prosty i szybki system sprzedaży,
  • poręczne terminale, intuicyjne oprogramowanie.

 

Wypełnij FORMULARZ i prześlij go na adres kd.partner@kolejedolnoslaskie.eu. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i odpowiemy w ciągu 30 dni kalendarzowych.