Tunel kolejowy na odcinku Jelenia Góra – Janowice Wielkie

Z uwagi na prace torowe realizowane przez PKP PLK SA w dniach od 22.04.2024 r. do 04.06.2024 r. na odcinku Janowice Wielkie – Jelenia Góra/Szklarska Poręba Górna funkcjonuje Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Szczegóły w tabeli rozkładu jazdy

Uwaga: w autobusach ZKA ograniczona jest możliwość przewozu rowerów.

Lokalizacje przystanków zastępczej komunikacji autobusowej

Lokalizacje przystanków zastępczej komunikacji autobusowej na stacjach Jelenia Góra, Janowice Wielkie oraz Wojanów i Trzcińsko zaprezentowano na mapie:

Lokalizacje przystanków zastępczej komunikacji autobusowej na stacji Szklarska Poręba Górna oraz na stacjach: Piechowice i Jelenia Góra

 

Przejazd grup zorganizowanych

Koleje Dolnośląskie mają możliwość organizacji przejazdu również dla większych grup podróżnych, zgodnie z zapisami regulaminu o przejazdach grupowych. Wniosek na przejazd grupy powinien wpłynąć do Kolei Dolnośląskich S. A. najpóźniej na 3 dni (od poniedziałku do piątku oprócz świąt) i nie wcześniej niż 7 dni przed planowanym dniem wyjazdu grupy.

Szczegóły na temat przejazdów grupowych można znaleźć na stronie internetowej:

https://kolejedolnoslaskie.pl/rozklady-i-bilety/przejazdy-grupowe/

Przewóz rowerów, bagażu gabarytowego oraz wózków

Prosimy o zwrócenie uwagi na ograniczenia w przewozie rowerów, dużego bagażu a także wózków dziecięcych w pojazdach ZKA.

Zgłoszenia przejazdu osób o ograniczonej mobilności powinno odbyć się nie później niż 48h przed planowaną podróżą, pod numerem telefonu: +48 76 742 11 12.