Rozkład jazdy
ZgorzelecPieńsk
Kup bilet na przejazd pociągiem

Pieńsk ➤ Zgorzelec

Rozkład jazdy Zgorzelec – Pieńsk

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
11min
Zgorzelec
04:39
Pieńsk
04:50
11min
Zgorzelec
06:21
Pieńsk
06:32
11min
Zgorzelec
07:01
Pieńsk
07:12
8min
Zgorzelec
08:10
Pieńsk
08:18
11min
Zgorzelec
13:05
Pieńsk
13:16
10min
Zgorzelec
14:21
Pieńsk
14:31
10min
Zgorzelec
16:20
Pieńsk
16:30
10min
Zgorzelec
18:27
Pieńsk
18:37
8min
Zgorzelec
20:10
Pieńsk
20:18
14min
Zgorzelec
21:54
Pieńsk
22:08
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
11min
Zgorzelec
04:39
Pieńsk
04:50
11min
Zgorzelec
06:21
Pieńsk
06:32
11min
Zgorzelec
07:01
Pieńsk
07:12
8min
Zgorzelec
08:10
Pieńsk
08:18
11min
Zgorzelec
13:05
Pieńsk
13:16
10min
Zgorzelec
14:21
Pieńsk
14:31
10min
Zgorzelec
16:20
Pieńsk
16:30
10min
Zgorzelec
18:27
Pieńsk
18:37
8min
Zgorzelec
20:10
Pieńsk
20:18
14min
Zgorzelec
21:54
Pieńsk
22:08
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
11min
Zgorzelec
04:39
Pieńsk
04:50
11min
Zgorzelec
06:21
Pieńsk
06:32
11min
Zgorzelec
07:01
Pieńsk
07:12
8min
Zgorzelec
08:10
Pieńsk
08:18
11min
Zgorzelec
13:05
Pieńsk
13:16
10min
Zgorzelec
14:21
Pieńsk
14:31
10min
Zgorzelec
16:20
Pieńsk
16:30
10min
Zgorzelec
18:27
Pieńsk
18:37
8min
Zgorzelec
20:10
Pieńsk
20:18
14min
Zgorzelec
21:54
Pieńsk
22:08

Zgorzelec – Pieńsk – lokalizacje