Rozkład jazdy
Wrocław PartyniceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Partynice

Bilety

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
11min
Wrocław Partynice
05:28
Wrocław Główny
05:39
12min
Wrocław Partynice
06:09
Wrocław Główny
06:21
11min
Wrocław Partynice
06:44
Wrocław Główny
06:55
13min
Wrocław Partynice
07:08
Wrocław Główny
07:21
11min
Wrocław Partynice
08:39
Wrocław Główny
08:50
11min
Wrocław Partynice
09:11
Wrocław Główny
09:22
12min
Wrocław Partynice
10:01
Wrocław Główny
10:13
10min
Wrocław Partynice
10:52
Wrocław Główny
11:02
9min
Wrocław Partynice
10:53
Wrocław Główny
11:02
11min
Wrocław Partynice
11:46
Wrocław Główny
11:57
12min
Wrocław Partynice
13:45
Wrocław Główny
13:57
12min
Wrocław Partynice
15:22
Wrocław Główny
15:34
13min
Wrocław Partynice
16:22
Wrocław Główny
16:35
11min
Wrocław Partynice
17:11
Wrocław Główny
17:22
13min
Wrocław Partynice
18:03
Wrocław Główny
18:16
10min
Wrocław Partynice
19:20
Wrocław Główny
19:30
11min
Wrocław Partynice
21:20
Wrocław Główny
21:31
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
11min
Wrocław Partynice
05:28
Wrocław Główny
05:39
12min
Wrocław Partynice
06:09
Wrocław Główny
06:21
11min
Wrocław Partynice
06:44
Wrocław Główny
06:55
13min
Wrocław Partynice
07:08
Wrocław Główny
07:21
11min
Wrocław Partynice
08:39
Wrocław Główny
08:50
11min
Wrocław Partynice
09:11
Wrocław Główny
09:22
12min
Wrocław Partynice
10:01
Wrocław Główny
10:13
10min
Wrocław Partynice
10:52
Wrocław Główny
11:02
9min
Wrocław Partynice
10:53
Wrocław Główny
11:02
11min
Wrocław Partynice
11:46
Wrocław Główny
11:57
12min
Wrocław Partynice
13:45
Wrocław Główny
13:57
12min
Wrocław Partynice
15:22
Wrocław Główny
15:34
13min
Wrocław Partynice
16:22
Wrocław Główny
16:35
11min
Wrocław Partynice
17:11
Wrocław Główny
17:22
13min
Wrocław Partynice
18:03
Wrocław Główny
18:16
10min
Wrocław Partynice
19:20
Wrocław Główny
19:30
11min
Wrocław Partynice
21:20
Wrocław Główny
21:31
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
11min
Wrocław Partynice
05:28
Wrocław Główny
05:39
12min
Wrocław Partynice
06:09
Wrocław Główny
06:21
11min
Wrocław Partynice
06:44
Wrocław Główny
06:55
13min
Wrocław Partynice
07:08
Wrocław Główny
07:21
11min
Wrocław Partynice
08:39
Wrocław Główny
08:50
11min
Wrocław Partynice
09:11
Wrocław Główny
09:22
12min
Wrocław Partynice
10:01
Wrocław Główny
10:13
10min
Wrocław Partynice
10:52
Wrocław Główny
11:02
9min
Wrocław Partynice
10:53
Wrocław Główny
11:02
11min
Wrocław Partynice
11:46
Wrocław Główny
11:57
12min
Wrocław Partynice
13:45
Wrocław Główny
13:57
12min
Wrocław Partynice
15:22
Wrocław Główny
15:34
13min
Wrocław Partynice
16:22
Wrocław Główny
16:35
11min
Wrocław Partynice
17:11
Wrocław Główny
17:22
13min
Wrocław Partynice
18:03
Wrocław Główny
18:16
10min
Wrocław Partynice
19:20
Wrocław Główny
19:30
11min
Wrocław Partynice
21:20
Wrocław Główny
21:31

Rozkład jazdy Wrocław Partynice-Wrocław Główny

liniowy schemat połączeń

Wrocław Partynice – Wrocław Główny – lokalizacje