Rozkład jazdy
Wrocław NadodrzeOleśnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Oleśnica ➤ Wrocław Nadodrze

Rozkład jazdy Wrocław Nadodrze – Oleśnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
25min
Wrocław Nadodrze
03:32
Oleśnica
03:57
22min
Wrocław Nadodrze
04:35
Oleśnica
04:57
25min
Wrocław Nadodrze
07:34
Oleśnica
07:59
24min
Wrocław Nadodrze
09:41
Oleśnica
10:05
24min
Wrocław Nadodrze
13:31
Oleśnica
13:55
25min
Wrocław Nadodrze
15:35
Oleśnica
16:00
24min
Wrocław Nadodrze
17:58
Oleśnica
18:22
24min
Wrocław Nadodrze
19:38
Oleśnica
20:02
25min
Wrocław Nadodrze
23:17
Oleśnica
23:42
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
25min
Wrocław Nadodrze
03:32
Oleśnica
03:57
22min
Wrocław Nadodrze
04:35
Oleśnica
04:57
25min
Wrocław Nadodrze
07:34
Oleśnica
07:59
24min
Wrocław Nadodrze
09:41
Oleśnica
10:05
24min
Wrocław Nadodrze
13:31
Oleśnica
13:55
25min
Wrocław Nadodrze
15:35
Oleśnica
16:00
24min
Wrocław Nadodrze
17:58
Oleśnica
18:22
24min
Wrocław Nadodrze
19:38
Oleśnica
20:02
25min
Wrocław Nadodrze
23:17
Oleśnica
23:42
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
25min
Wrocław Nadodrze
03:32
Oleśnica
03:57
22min
Wrocław Nadodrze
04:35
Oleśnica
04:57
25min
Wrocław Nadodrze
07:34
Oleśnica
07:59
24min
Wrocław Nadodrze
09:41
Oleśnica
10:05
24min
Wrocław Nadodrze
13:31
Oleśnica
13:55
25min
Wrocław Nadodrze
15:35
Oleśnica
16:00
24min
Wrocław Nadodrze
17:58
Oleśnica
18:22
24min
Wrocław Nadodrze
19:38
Oleśnica
20:02
25min
Wrocław Nadodrze
23:17
Oleśnica
23:42

Wrocław Nadodrze – Oleśnica – lokalizacje