A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław MikołajówTrzebnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Trzebnica ➤ Wrocław Mikołajów
437 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Mikołajów – Trzebnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
37min
Wrocław Mikołajów
04:51
Trzebnica
05:28
41min
Wrocław Mikołajów
05:49
Trzebnica
06:30
39min
Wrocław Mikołajów
06:57
Trzebnica
07:36
40min
Wrocław Mikołajów
07:57
Trzebnica
08:37
42min
Wrocław Mikołajów
09:02
Trzebnica
09:44
37min
Wrocław Mikołajów
09:36
Trzebnica
10:13
37min
Wrocław Mikołajów
10:58
Trzebnica
11:35
37min
Wrocław Mikołajów
12:47
Trzebnica
13:24
39min
Wrocław Mikołajów
13:48
Trzebnica
14:27
38min
Wrocław Mikołajów
14:51
Trzebnica
15:29
38min
Wrocław Mikołajów
16:01
Trzebnica
16:39
37min
Wrocław Mikołajów
17:04
Trzebnica
17:41
38min
Wrocław Mikołajów
18:07
Trzebnica
18:45
39min
Wrocław Mikołajów
19:06
Trzebnica
19:45
41min
Wrocław Mikołajów
19:37
Trzebnica
20:18
37min
Wrocław Mikołajów
20:09
Trzebnica
20:46
38min
Wrocław Mikołajów
21:49
Trzebnica
22:27
38min
Wrocław Mikołajów
23:19
Trzebnica
23:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
37min
Wrocław Mikołajów
04:51
Trzebnica
05:28
41min
Wrocław Mikołajów
05:49
Trzebnica
06:30
39min
Wrocław Mikołajów
06:57
Trzebnica
07:36
40min
Wrocław Mikołajów
07:57
Trzebnica
08:37
42min
Wrocław Mikołajów
09:02
Trzebnica
09:44
37min
Wrocław Mikołajów
09:36
Trzebnica
10:13
37min
Wrocław Mikołajów
10:58
Trzebnica
11:35
37min
Wrocław Mikołajów
12:47
Trzebnica
13:24
39min
Wrocław Mikołajów
13:48
Trzebnica
14:27
38min
Wrocław Mikołajów
14:51
Trzebnica
15:29
38min
Wrocław Mikołajów
16:01
Trzebnica
16:39
37min
Wrocław Mikołajów
17:04
Trzebnica
17:41
38min
Wrocław Mikołajów
18:07
Trzebnica
18:45
39min
Wrocław Mikołajów
19:06
Trzebnica
19:45
41min
Wrocław Mikołajów
19:37
Trzebnica
20:18
37min
Wrocław Mikołajów
20:09
Trzebnica
20:46
38min
Wrocław Mikołajów
21:49
Trzebnica
22:27
38min
Wrocław Mikołajów
23:19
Trzebnica
23:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
37min
Wrocław Mikołajów
04:51
Trzebnica
05:28
41min
Wrocław Mikołajów
05:49
Trzebnica
06:30
39min
Wrocław Mikołajów
06:57
Trzebnica
07:36
40min
Wrocław Mikołajów
07:57
Trzebnica
08:37
42min
Wrocław Mikołajów
09:02
Trzebnica
09:44
37min
Wrocław Mikołajów
09:36
Trzebnica
10:13
37min
Wrocław Mikołajów
10:58
Trzebnica
11:35
37min
Wrocław Mikołajów
12:47
Trzebnica
13:24
39min
Wrocław Mikołajów
13:48
Trzebnica
14:27
38min
Wrocław Mikołajów
14:51
Trzebnica
15:29
38min
Wrocław Mikołajów
16:01
Trzebnica
16:39
37min
Wrocław Mikołajów
17:04
Trzebnica
17:41
38min
Wrocław Mikołajów
18:07
Trzebnica
18:45
39min
Wrocław Mikołajów
19:06
Trzebnica
19:45
41min
Wrocław Mikołajów
19:37
Trzebnica
20:18
37min
Wrocław Mikołajów
20:09
Trzebnica
20:46
38min
Wrocław Mikołajów
21:49
Trzebnica
22:27
38min
Wrocław Mikołajów
23:19
Trzebnica
23:57

Wrocław Mikołajów – Trzebnica – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds