Rozkład jazdy
Wrocław MikołajówOborniki Śląskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Oborniki Śląskie ➤ Wrocław Mikołajów

Rozkład jazdy Wrocław Mikołajów – Oborniki Śląskie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Wrocław Mikołajów
06:13
Oborniki Śląskie
06:33
20min
Wrocław Mikołajów
07:22
Oborniki Śląskie
07:42
20min
Wrocław Mikołajów
08:20
Oborniki Śląskie
08:40
20min
Wrocław Mikołajów
11:33
Oborniki Śląskie
11:53
22min
Wrocław Mikołajów
13:47
Oborniki Śląskie
14:09
20min
Wrocław Mikołajów
14:13
Oborniki Śląskie
14:33
20min
Wrocław Mikołajów
15:48
Oborniki Śląskie
16:08
22min
Wrocław Mikołajów
16:13
Oborniki Śląskie
16:35
20min
Wrocław Mikołajów
18:02
Oborniki Śląskie
18:22
20min
Wrocław Mikołajów
22:05
Oborniki Śląskie
22:25
20min
Wrocław Mikołajów
22:55
Oborniki Śląskie
23:15
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
20min
Wrocław Mikołajów
06:13
Oborniki Śląskie
06:33
20min
Wrocław Mikołajów
07:22
Oborniki Śląskie
07:42
20min
Wrocław Mikołajów
08:20
Oborniki Śląskie
08:40
20min
Wrocław Mikołajów
11:33
Oborniki Śląskie
11:53
22min
Wrocław Mikołajów
13:47
Oborniki Śląskie
14:09
20min
Wrocław Mikołajów
14:13
Oborniki Śląskie
14:33
20min
Wrocław Mikołajów
15:48
Oborniki Śląskie
16:08
22min
Wrocław Mikołajów
16:13
Oborniki Śląskie
16:35
20min
Wrocław Mikołajów
18:02
Oborniki Śląskie
18:22
20min
Wrocław Mikołajów
22:05
Oborniki Śląskie
22:25
20min
Wrocław Mikołajów
22:55
Oborniki Śląskie
23:15
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Wrocław Mikołajów
06:13
Oborniki Śląskie
06:33
20min
Wrocław Mikołajów
07:22
Oborniki Śląskie
07:42
20min
Wrocław Mikołajów
08:20
Oborniki Śląskie
08:40
20min
Wrocław Mikołajów
11:33
Oborniki Śląskie
11:53
22min
Wrocław Mikołajów
13:47
Oborniki Śląskie
14:09
20min
Wrocław Mikołajów
14:13
Oborniki Śląskie
14:33
20min
Wrocław Mikołajów
15:48
Oborniki Śląskie
16:08
22min
Wrocław Mikołajów
16:13
Oborniki Śląskie
16:35
20min
Wrocław Mikołajów
18:02
Oborniki Śląskie
18:22
20min
Wrocław Mikołajów
22:05
Oborniki Śląskie
22:25
20min
Wrocław Mikołajów
22:55
Oborniki Śląskie
23:15

Wrocław Mikołajów – Oborniki Śląskie – lokalizacje