Rozkład jazdy
Wrocław LeśnicaMrozów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Mrozów ➤ Wrocław Leśnica

Rozkład jazdy Wrocław Leśnica – Mrozów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
4min
Wrocław Leśnica
04:43
Mrozów
04:47
5min
Wrocław Leśnica
05:52
Mrozów
05:57
4min
Wrocław Leśnica
06:47
Mrozów
06:51
4min
Wrocław Leśnica
06:56
Mrozów
07:00
4min
Wrocław Leśnica
08:01
Mrozów
08:05
4min
Wrocław Leśnica
09:56
Mrozów
10:00
5min
Wrocław Leśnica
10:46
Mrozów
10:51
5min
Wrocław Leśnica
11:57
Mrozów
12:02
4min
Wrocław Leśnica
12:47
Mrozów
12:51
4min
Wrocław Leśnica
14:00
Mrozów
14:04
4min
Wrocław Leśnica
15:02
Mrozów
15:06
5min
Wrocław Leśnica
15:28
Mrozów
15:33
4min
Wrocław Leśnica
16:03
Mrozów
16:07
5min
Wrocław Leśnica
16:28
Mrozów
16:33
4min
Wrocław Leśnica
16:59
Mrozów
17:03
4min
Wrocław Leśnica
18:04
Mrozów
18:08
4min
Wrocław Leśnica
18:47
Mrozów
18:51
5min
Wrocław Leśnica
20:06
Mrozów
20:11
5min
Wrocław Leśnica
21:07
Mrozów
21:12
5min
Wrocław Leśnica
21:09
Mrozów
21:14
5min
Wrocław Leśnica
22:13
Mrozów
22:18
5min
Wrocław Leśnica
23:39
Mrozów
23:44
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
4min
Wrocław Leśnica
04:43
Mrozów
04:47
5min
Wrocław Leśnica
05:52
Mrozów
05:57
4min
Wrocław Leśnica
06:47
Mrozów
06:51
4min
Wrocław Leśnica
06:56
Mrozów
07:00
4min
Wrocław Leśnica
08:01
Mrozów
08:05
4min
Wrocław Leśnica
09:56
Mrozów
10:00
5min
Wrocław Leśnica
10:46
Mrozów
10:51
5min
Wrocław Leśnica
11:57
Mrozów
12:02
4min
Wrocław Leśnica
12:47
Mrozów
12:51
4min
Wrocław Leśnica
14:00
Mrozów
14:04
4min
Wrocław Leśnica
15:02
Mrozów
15:06
5min
Wrocław Leśnica
15:28
Mrozów
15:33
4min
Wrocław Leśnica
16:03
Mrozów
16:07
5min
Wrocław Leśnica
16:28
Mrozów
16:33
4min
Wrocław Leśnica
16:59
Mrozów
17:03
4min
Wrocław Leśnica
18:04
Mrozów
18:08
4min
Wrocław Leśnica
18:47
Mrozów
18:51
5min
Wrocław Leśnica
20:06
Mrozów
20:11
5min
Wrocław Leśnica
21:07
Mrozów
21:12
5min
Wrocław Leśnica
21:09
Mrozów
21:14
5min
Wrocław Leśnica
22:13
Mrozów
22:18
5min
Wrocław Leśnica
23:39
Mrozów
23:44
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
4min
Wrocław Leśnica
04:43
Mrozów
04:47
5min
Wrocław Leśnica
05:52
Mrozów
05:57
4min
Wrocław Leśnica
06:47
Mrozów
06:51
4min
Wrocław Leśnica
06:56
Mrozów
07:00
4min
Wrocław Leśnica
08:01
Mrozów
08:05
4min
Wrocław Leśnica
09:56
Mrozów
10:00
5min
Wrocław Leśnica
10:46
Mrozów
10:51
5min
Wrocław Leśnica
11:57
Mrozów
12:02
4min
Wrocław Leśnica
12:47
Mrozów
12:51
4min
Wrocław Leśnica
14:00
Mrozów
14:04
4min
Wrocław Leśnica
15:02
Mrozów
15:06
5min
Wrocław Leśnica
15:28
Mrozów
15:33
4min
Wrocław Leśnica
16:03
Mrozów
16:07
5min
Wrocław Leśnica
16:28
Mrozów
16:33
4min
Wrocław Leśnica
16:59
Mrozów
17:03
4min
Wrocław Leśnica
18:04
Mrozów
18:08
4min
Wrocław Leśnica
18:47
Mrozów
18:51
5min
Wrocław Leśnica
20:06
Mrozów
20:11
5min
Wrocław Leśnica
21:07
Mrozów
21:12
5min
Wrocław Leśnica
21:09
Mrozów
21:14
5min
Wrocław Leśnica
22:13
Mrozów
22:18
5min
Wrocław Leśnica
23:39
Mrozów
23:44

Wrocław Leśnica – Mrozów – lokalizacje