Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Sołtysowice
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Sołtysowice ➤ Wrocław Główny

Bilety

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Wrocław Główny
03:21
Wrocław Sołtysowice
03:36
16min
Wrocław Główny
04:10
Wrocław Sołtysowice
04:26
15min
Wrocław Główny
04:24
Wrocław Sołtysowice
04:39
16min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Sołtysowice
04:49
14min
Wrocław Główny
05:04
Wrocław Sołtysowice
05:18
15min
Wrocław Główny
05:09
Wrocław Sołtysowice
05:24
15min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Sołtysowice
05:58
15min
Wrocław Główny
06:27
Wrocław Sołtysowice
06:42
16min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Sołtysowice
07:05
16min
Wrocław Główny
07:23
Wrocław Sołtysowice
07:39
16min
Wrocław Główny
07:29
Wrocław Sołtysowice
07:45
13min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Sołtysowice
08:03
17min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Sołtysowice
08:12
15min
Wrocław Główny
08:50
Wrocław Sołtysowice
09:05
16min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Sołtysowice
09:19
16min
Wrocław Główny
09:29
Wrocław Sołtysowice
09:45
15min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Sołtysowice
10:05
15min
Wrocław Główny
10:00
Wrocław Sołtysowice
10:15
17min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Sołtysowice
11:11
15min
Wrocław Główny
11:08
Wrocław Sołtysowice
11:23
15min
Wrocław Główny
11:17
Wrocław Sołtysowice
11:32
16min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Sołtysowice
12:44
15min
Wrocław Główny
12:54
Wrocław Sołtysowice
13:09
18min
Wrocław Główny
13:17
Wrocław Sołtysowice
13:35
16min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Sołtysowice
13:49
15min
Wrocław Główny
14:06
Wrocław Sołtysowice
14:21
15min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Sołtysowice
14:57
15min
Wrocław Główny
15:18
Wrocław Sołtysowice
15:33
15min
Wrocław Główny
15:24
Wrocław Sołtysowice
15:39
17min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Sołtysowice
16:06
16min
Wrocław Główny
16:18
Wrocław Sołtysowice
16:34
16min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Sołtysowice
17:16
16min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Sołtysowice
18:02
15min
Wrocław Główny
17:54
Wrocław Sołtysowice
18:09
16min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Sołtysowice
18:23
16min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Sołtysowice
19:11
18min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Sołtysowice
19:29
15min
Wrocław Główny
19:27
Wrocław Sołtysowice
19:42
17min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Sołtysowice
19:58
15min
Wrocław Główny
19:57
Wrocław Sołtysowice
20:12
17min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Sołtysowice
20:38
15min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Sołtysowice
21:55
16min
Wrocław Główny
22:02
Wrocław Sołtysowice
22:18
15min
Wrocław Główny
23:06
Wrocław Sołtysowice
23:21
16min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Sołtysowice
23:28
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
15min
Wrocław Główny
03:21
Wrocław Sołtysowice
03:36
16min
Wrocław Główny
04:10
Wrocław Sołtysowice
04:26
15min
Wrocław Główny
04:24
Wrocław Sołtysowice
04:39
16min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Sołtysowice
04:49
14min
Wrocław Główny
05:04
Wrocław Sołtysowice
05:18
15min
Wrocław Główny
05:09
Wrocław Sołtysowice
05:24
15min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Sołtysowice
05:58
15min
Wrocław Główny
06:27
Wrocław Sołtysowice
06:42
16min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Sołtysowice
07:05
16min
Wrocław Główny
07:23
Wrocław Sołtysowice
07:39
16min
Wrocław Główny
07:29
Wrocław Sołtysowice
07:45
13min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Sołtysowice
08:03
17min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Sołtysowice
08:12
15min
Wrocław Główny
08:50
Wrocław Sołtysowice
09:05
16min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Sołtysowice
09:19
16min
Wrocław Główny
09:29
Wrocław Sołtysowice
09:45
15min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Sołtysowice
10:05
15min
Wrocław Główny
10:00
Wrocław Sołtysowice
10:15
17min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Sołtysowice
11:11
15min
Wrocław Główny
11:08
Wrocław Sołtysowice
11:23
15min
Wrocław Główny
11:17
Wrocław Sołtysowice
11:32
16min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Sołtysowice
12:44
15min
Wrocław Główny
12:54
Wrocław Sołtysowice
13:09
18min
Wrocław Główny
13:17
Wrocław Sołtysowice
13:35
16min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Sołtysowice
13:49
15min
Wrocław Główny
14:06
Wrocław Sołtysowice
14:21
15min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Sołtysowice
14:57
15min
Wrocław Główny
15:18
Wrocław Sołtysowice
15:33
15min
Wrocław Główny
15:24
Wrocław Sołtysowice
15:39
17min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Sołtysowice
16:06
16min
Wrocław Główny
16:18
Wrocław Sołtysowice
16:34
16min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Sołtysowice
17:16
16min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Sołtysowice
18:02
15min
Wrocław Główny
17:54
Wrocław Sołtysowice
18:09
16min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Sołtysowice
18:23
16min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Sołtysowice
19:11
18min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Sołtysowice
19:29
15min
Wrocław Główny
19:27
Wrocław Sołtysowice
19:42
17min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Sołtysowice
19:58
15min
Wrocław Główny
19:57
Wrocław Sołtysowice
20:12
17min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Sołtysowice
20:38
15min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Sołtysowice
21:55
16min
Wrocław Główny
22:02
Wrocław Sołtysowice
22:18
15min
Wrocław Główny
23:06
Wrocław Sołtysowice
23:21
16min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Sołtysowice
23:28
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Wrocław Główny
03:21
Wrocław Sołtysowice
03:36
16min
Wrocław Główny
04:10
Wrocław Sołtysowice
04:26
15min
Wrocław Główny
04:24
Wrocław Sołtysowice
04:39
16min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Sołtysowice
04:49
14min
Wrocław Główny
05:04
Wrocław Sołtysowice
05:18
15min
Wrocław Główny
05:09
Wrocław Sołtysowice
05:24
15min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Sołtysowice
05:58
15min
Wrocław Główny
06:27
Wrocław Sołtysowice
06:42
16min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Sołtysowice
07:05
16min
Wrocław Główny
07:23
Wrocław Sołtysowice
07:39
16min
Wrocław Główny
07:29
Wrocław Sołtysowice
07:45
13min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Sołtysowice
08:03
17min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Sołtysowice
08:12
15min
Wrocław Główny
08:50
Wrocław Sołtysowice
09:05
16min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Sołtysowice
09:19
16min
Wrocław Główny
09:29
Wrocław Sołtysowice
09:45
15min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Sołtysowice
10:05
15min
Wrocław Główny
10:00
Wrocław Sołtysowice
10:15
17min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Sołtysowice
11:11
15min
Wrocław Główny
11:08
Wrocław Sołtysowice
11:23
15min
Wrocław Główny
11:17
Wrocław Sołtysowice
11:32
16min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Sołtysowice
12:44
15min
Wrocław Główny
12:54
Wrocław Sołtysowice
13:09
18min
Wrocław Główny
13:17
Wrocław Sołtysowice
13:35
16min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Sołtysowice
13:49
15min
Wrocław Główny
14:06
Wrocław Sołtysowice
14:21
15min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Sołtysowice
14:57
15min
Wrocław Główny
15:18
Wrocław Sołtysowice
15:33
15min
Wrocław Główny
15:24
Wrocław Sołtysowice
15:39
17min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Sołtysowice
16:06
16min
Wrocław Główny
16:18
Wrocław Sołtysowice
16:34
16min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Sołtysowice
17:16
16min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Sołtysowice
18:02
15min
Wrocław Główny
17:54
Wrocław Sołtysowice
18:09
16min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Sołtysowice
18:23
16min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Sołtysowice
19:11
18min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Sołtysowice
19:29
15min
Wrocław Główny
19:27
Wrocław Sołtysowice
19:42
17min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Sołtysowice
19:58
15min
Wrocław Główny
19:57
Wrocław Sołtysowice
20:12
17min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Sołtysowice
20:38
15min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Sołtysowice
21:55
16min
Wrocław Główny
22:02
Wrocław Sołtysowice
22:18
15min
Wrocław Główny
23:06
Wrocław Sołtysowice
23:21
16min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Sołtysowice
23:28

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Wrocław Sołtysowice

liniowy schemat połączeń

Wrocław Główny – Wrocław Sołtysowice – lokalizacje