A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWałbrzych Szczawienko
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wałbrzych Szczawienko ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wałbrzych Szczawienko

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h
Wrocław Główny
04:58
Wałbrzych Szczawienko
05:58
58min
Wrocław Główny
06:10
Wałbrzych Szczawienko
07:08
50min
Wrocław Główny
06:36
Wałbrzych Szczawienko
07:26
1h1min
Wrocław Główny
07:13
Wałbrzych Szczawienko
08:14
51min
Wrocław Główny
08:35
Wałbrzych Szczawienko
09:26
1h3min
Wrocław Główny
11:11
Wałbrzych Szczawienko
12:14
56min
Wrocław Główny
11:59
Wałbrzych Szczawienko
12:55
59min
Wrocław Główny
13:12
Wałbrzych Szczawienko
14:11
54min
Wrocław Główny
13:42
Wałbrzych Szczawienko
14:36
1h4min
Wrocław Główny
14:10
Wałbrzych Szczawienko
15:14
56min
Wrocław Główny
15:10
Wałbrzych Szczawienko
16:06
1h4min
Wrocław Główny
15:40
Wałbrzych Szczawienko
16:44
59min
Wrocław Główny
16:10
Wałbrzych Szczawienko
17:09
59min
Wrocław Główny
16:21
Wałbrzych Szczawienko
17:20
59min
Wrocław Główny
16:40
Wałbrzych Szczawienko
17:39
49min
Wrocław Główny
17:44
Wałbrzych Szczawienko
18:33
57min
Wrocław Główny
18:35
Wałbrzych Szczawienko
19:32
1h
Wrocław Główny
19:46
Wałbrzych Szczawienko
20:46
1h
Wrocław Główny
21:36
Wałbrzych Szczawienko
22:36
59min
Wrocław Główny
23:10
Wałbrzych Szczawienko
00:09
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h
Wrocław Główny
04:58
Wałbrzych Szczawienko
05:58
58min
Wrocław Główny
06:10
Wałbrzych Szczawienko
07:08
50min
Wrocław Główny
06:36
Wałbrzych Szczawienko
07:26
1h1min
Wrocław Główny
07:13
Wałbrzych Szczawienko
08:14
51min
Wrocław Główny
08:35
Wałbrzych Szczawienko
09:26
1h3min
Wrocław Główny
11:11
Wałbrzych Szczawienko
12:14
56min
Wrocław Główny
11:59
Wałbrzych Szczawienko
12:55
59min
Wrocław Główny
13:12
Wałbrzych Szczawienko
14:11
54min
Wrocław Główny
13:42
Wałbrzych Szczawienko
14:36
1h4min
Wrocław Główny
14:10
Wałbrzych Szczawienko
15:14
56min
Wrocław Główny
15:10
Wałbrzych Szczawienko
16:06
1h4min
Wrocław Główny
15:40
Wałbrzych Szczawienko
16:44
59min
Wrocław Główny
16:10
Wałbrzych Szczawienko
17:09
59min
Wrocław Główny
16:21
Wałbrzych Szczawienko
17:20
59min
Wrocław Główny
16:40
Wałbrzych Szczawienko
17:39
49min
Wrocław Główny
17:44
Wałbrzych Szczawienko
18:33
57min
Wrocław Główny
18:35
Wałbrzych Szczawienko
19:32
1h
Wrocław Główny
19:46
Wałbrzych Szczawienko
20:46
1h
Wrocław Główny
21:36
Wałbrzych Szczawienko
22:36
59min
Wrocław Główny
23:10
Wałbrzych Szczawienko
00:09
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h
Wrocław Główny
04:58
Wałbrzych Szczawienko
05:58
58min
Wrocław Główny
06:10
Wałbrzych Szczawienko
07:08
50min
Wrocław Główny
06:36
Wałbrzych Szczawienko
07:26
1h1min
Wrocław Główny
07:13
Wałbrzych Szczawienko
08:14
51min
Wrocław Główny
08:35
Wałbrzych Szczawienko
09:26
1h3min
Wrocław Główny
11:11
Wałbrzych Szczawienko
12:14
56min
Wrocław Główny
11:59
Wałbrzych Szczawienko
12:55
59min
Wrocław Główny
13:12
Wałbrzych Szczawienko
14:11
54min
Wrocław Główny
13:42
Wałbrzych Szczawienko
14:36
1h4min
Wrocław Główny
14:10
Wałbrzych Szczawienko
15:14
56min
Wrocław Główny
15:10
Wałbrzych Szczawienko
16:06
1h4min
Wrocław Główny
15:40
Wałbrzych Szczawienko
16:44
59min
Wrocław Główny
16:10
Wałbrzych Szczawienko
17:09
59min
Wrocław Główny
16:21
Wałbrzych Szczawienko
17:20
59min
Wrocław Główny
16:40
Wałbrzych Szczawienko
17:39
49min
Wrocław Główny
17:44
Wałbrzych Szczawienko
18:33
57min
Wrocław Główny
18:35
Wałbrzych Szczawienko
19:32
1h
Wrocław Główny
19:46
Wałbrzych Szczawienko
20:46
1h
Wrocław Główny
21:36
Wałbrzych Szczawienko
22:36
59min
Wrocław Główny
23:10
Wałbrzych Szczawienko
00:09

Wrocław Główny – Wałbrzych Szczawienko – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds