Rozkład jazdy
Wrocław GłównySzewce
Kup bilet na przejazd pociągiem

Szewce ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Szewce

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Wrocław Główny
06:07
Szewce
06:24
17min
Wrocław Główny
07:12
Szewce
07:29
17min
Wrocław Główny
08:11
Szewce
08:28
17min
Wrocław Główny
11:22
Szewce
11:39
18min
Wrocław Główny
13:38
Szewce
13:56
17min
Wrocław Główny
14:20
Szewce
14:37
17min
Wrocław Główny
15:35
Szewce
15:52
17min
Wrocław Główny
16:06
Szewce
16:23
17min
Wrocław Główny
17:59
Szewce
18:16
17min
Wrocław Główny
21:57
Szewce
22:14
18min
Wrocław Główny
23:01
Szewce
23:19
18min
Wrocław Główny
23:18
Szewce
23:36
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
17min
Wrocław Główny
06:07
Szewce
06:24
17min
Wrocław Główny
07:12
Szewce
07:29
17min
Wrocław Główny
08:11
Szewce
08:28
17min
Wrocław Główny
11:22
Szewce
11:39
18min
Wrocław Główny
13:38
Szewce
13:56
17min
Wrocław Główny
14:20
Szewce
14:37
17min
Wrocław Główny
15:35
Szewce
15:52
17min
Wrocław Główny
16:06
Szewce
16:23
17min
Wrocław Główny
17:59
Szewce
18:16
17min
Wrocław Główny
21:57
Szewce
22:14
18min
Wrocław Główny
23:01
Szewce
23:19
18min
Wrocław Główny
23:18
Szewce
23:36
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Wrocław Główny
06:07
Szewce
06:24
17min
Wrocław Główny
07:12
Szewce
07:29
17min
Wrocław Główny
08:11
Szewce
08:28
17min
Wrocław Główny
11:22
Szewce
11:39
18min
Wrocław Główny
13:38
Szewce
13:56
17min
Wrocław Główny
14:20
Szewce
14:37
17min
Wrocław Główny
15:35
Szewce
15:52
17min
Wrocław Główny
16:06
Szewce
16:23
17min
Wrocław Główny
17:59
Szewce
18:16
17min
Wrocław Główny
21:57
Szewce
22:14
18min
Wrocław Główny
23:01
Szewce
23:19
18min
Wrocław Główny
23:18
Szewce
23:36

Wrocław Główny – Szewce – lokalizacje