A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyŚroda Śląska
Kup bilet na przejazd pociągiem

358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Środa Śląska

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
31min
Wrocław Główny
04:40
Środa Śląska
05:11
29min
Wrocław Główny
05:15
Środa Śląska
05:44
30min
Wrocław Główny
05:45
Środa Śląska
06:15
22min
Wrocław Główny
06:10
Środa Śląska
06:32
35min
Wrocław Główny
06:42
Środa Śląska
07:17
28min
Wrocław Główny
07:27
Środa Śląska
07:55
32min
Wrocław Główny
07:41
Środa Śląska
08:13
23min
Wrocław Główny
09:01
Środa Śląska
09:24
31min
Wrocław Główny
09:45
Środa Śląska
10:16
33min
Wrocław Główny
10:15
Środa Śląska
10:48
21min
Wrocław Główny
11:10
Środa Śląska
11:31
30min
Wrocław Główny
11:47
Środa Śląska
12:17
30min
Wrocław Główny
12:28
Środa Śląska
12:58
26min
Wrocław Główny
13:32
Środa Śląska
13:58
26min
Wrocław Główny
13:38
Środa Śląska
14:04
32min
Wrocław Główny
13:45
Środa Śląska
14:17
26min
Wrocław Główny
14:15
Środa Śląska
14:41
32min
Wrocław Główny
14:43
Środa Śląska
15:15
25min
Wrocław Główny
15:13
Środa Śląska
15:38
33min
Wrocław Główny
15:25
Środa Śląska
15:58
32min
Wrocław Główny
15:45
Środa Śląska
16:17
27min
Wrocław Główny
16:16
Środa Śląska
16:43
31min
Wrocław Główny
16:32
Środa Śląska
17:03
31min
Wrocław Główny
16:45
Środa Śląska
17:16
22min
Wrocław Główny
17:35
Środa Śląska
17:57
31min
Wrocław Główny
17:45
Środa Śląska
18:16
22min
Wrocław Główny
18:15
Środa Śląska
18:37
30min
Wrocław Główny
18:55
Środa Śląska
19:25
26min
Wrocław Główny
19:30
Środa Śląska
19:56
31min
Wrocław Główny
19:46
Środa Śląska
20:17
30min
Wrocław Główny
20:42
Środa Śląska
21:12
32min
Wrocław Główny
20:58
Środa Śląska
21:30
23min
Wrocław Główny
21:41
Środa Śląska
22:04
32min
Wrocław Główny
21:54
Środa Śląska
22:26
35min
Wrocław Główny
23:11
Środa Śląska
23:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
31min
Wrocław Główny
04:40
Środa Śląska
05:11
29min
Wrocław Główny
05:15
Środa Śląska
05:44
30min
Wrocław Główny
05:45
Środa Śląska
06:15
22min
Wrocław Główny
06:10
Środa Śląska
06:32
35min
Wrocław Główny
06:42
Środa Śląska
07:17
28min
Wrocław Główny
07:27
Środa Śląska
07:55
32min
Wrocław Główny
07:41
Środa Śląska
08:13
23min
Wrocław Główny
09:01
Środa Śląska
09:24
31min
Wrocław Główny
09:45
Środa Śląska
10:16
33min
Wrocław Główny
10:15
Środa Śląska
10:48
21min
Wrocław Główny
11:10
Środa Śląska
11:31
30min
Wrocław Główny
11:47
Środa Śląska
12:17
30min
Wrocław Główny
12:28
Środa Śląska
12:58
26min
Wrocław Główny
13:32
Środa Śląska
13:58
26min
Wrocław Główny
13:38
Środa Śląska
14:04
32min
Wrocław Główny
13:45
Środa Śląska
14:17
26min
Wrocław Główny
14:15
Środa Śląska
14:41
32min
Wrocław Główny
14:43
Środa Śląska
15:15
25min
Wrocław Główny
15:13
Środa Śląska
15:38
33min
Wrocław Główny
15:25
Środa Śląska
15:58
32min
Wrocław Główny
15:45
Środa Śląska
16:17
27min
Wrocław Główny
16:16
Środa Śląska
16:43
31min
Wrocław Główny
16:32
Środa Śląska
17:03
31min
Wrocław Główny
16:45
Środa Śląska
17:16
22min
Wrocław Główny
17:35
Środa Śląska
17:57
31min
Wrocław Główny
17:45
Środa Śląska
18:16
22min
Wrocław Główny
18:15
Środa Śląska
18:37
30min
Wrocław Główny
18:55
Środa Śląska
19:25
26min
Wrocław Główny
19:30
Środa Śląska
19:56
31min
Wrocław Główny
19:46
Środa Śląska
20:17
30min
Wrocław Główny
20:42
Środa Śląska
21:12
32min
Wrocław Główny
20:58
Środa Śląska
21:30
23min
Wrocław Główny
21:41
Środa Śląska
22:04
32min
Wrocław Główny
21:54
Środa Śląska
22:26
35min
Wrocław Główny
23:11
Środa Śląska
23:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
31min
Wrocław Główny
04:40
Środa Śląska
05:11
29min
Wrocław Główny
05:15
Środa Śląska
05:44
30min
Wrocław Główny
05:45
Środa Śląska
06:15
22min
Wrocław Główny
06:10
Środa Śląska
06:32
35min
Wrocław Główny
06:42
Środa Śląska
07:17
28min
Wrocław Główny
07:27
Środa Śląska
07:55
32min
Wrocław Główny
07:41
Środa Śląska
08:13
23min
Wrocław Główny
09:01
Środa Śląska
09:24
31min
Wrocław Główny
09:45
Środa Śląska
10:16
33min
Wrocław Główny
10:15
Środa Śląska
10:48
21min
Wrocław Główny
11:10
Środa Śląska
11:31
30min
Wrocław Główny
11:47
Środa Śląska
12:17
30min
Wrocław Główny
12:28
Środa Śląska
12:58
26min
Wrocław Główny
13:32
Środa Śląska
13:58
26min
Wrocław Główny
13:38
Środa Śląska
14:04
32min
Wrocław Główny
13:45
Środa Śląska
14:17
26min
Wrocław Główny
14:15
Środa Śląska
14:41
32min
Wrocław Główny
14:43
Środa Śląska
15:15
25min
Wrocław Główny
15:13
Środa Śląska
15:38
33min
Wrocław Główny
15:25
Środa Śląska
15:58
32min
Wrocław Główny
15:45
Środa Śląska
16:17
27min
Wrocław Główny
16:16
Środa Śląska
16:43
31min
Wrocław Główny
16:32
Środa Śląska
17:03
31min
Wrocław Główny
16:45
Środa Śląska
17:16
22min
Wrocław Główny
17:35
Środa Śląska
17:57
31min
Wrocław Główny
17:45
Środa Śląska
18:16
22min
Wrocław Główny
18:15
Środa Śląska
18:37
30min
Wrocław Główny
18:55
Środa Śląska
19:25
26min
Wrocław Główny
19:30
Środa Śląska
19:56
31min
Wrocław Główny
19:46
Środa Śląska
20:17
30min
Wrocław Główny
20:42
Środa Śląska
21:12
32min
Wrocław Główny
20:58
Środa Śląska
21:30
23min
Wrocław Główny
21:41
Środa Śląska
22:04
32min
Wrocław Główny
21:54
Środa Śląska
22:26
35min
Wrocław Główny
23:11
Środa Śląska
23:46

Wrocław Główny – Środa Śląska – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds