Rozkład jazdy
Wrocław GłównySobótka
Kup bilet na przejazd pociągiem

Sobótka ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Sobótka

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
34min
Wrocław Główny
04:55
Sobótka
05:29
50min
Wrocław Główny
06:23
Sobótka
07:13
33min
Wrocław Główny
07:33
Sobótka
08:06
40min
Wrocław Główny
09:41
Sobótka
10:21
41min
Wrocław Główny
11:26
Sobótka
12:07
33min
Wrocław Główny
12:31
Sobótka
13:04
39min
Wrocław Główny
14:05
Sobótka
14:44
45min
Wrocław Główny
14:44
Sobótka
15:29
41min
Wrocław Główny
15:46
Sobótka
16:27
43min
Wrocław Główny
16:35
Sobótka
17:18
31min
Wrocław Główny
17:31
Sobótka
18:02
41min
Wrocław Główny
18:46
Sobótka
19:27
41min
Wrocław Główny
20:59
Sobótka
21:40
42min
Wrocław Główny
22:31
Sobótka
23:13
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
34min
Wrocław Główny
04:55
Sobótka
05:29
50min
Wrocław Główny
06:23
Sobótka
07:13
33min
Wrocław Główny
07:33
Sobótka
08:06
40min
Wrocław Główny
09:41
Sobótka
10:21
41min
Wrocław Główny
11:26
Sobótka
12:07
33min
Wrocław Główny
12:31
Sobótka
13:04
39min
Wrocław Główny
14:05
Sobótka
14:44
45min
Wrocław Główny
14:44
Sobótka
15:29
41min
Wrocław Główny
15:46
Sobótka
16:27
43min
Wrocław Główny
16:35
Sobótka
17:18
31min
Wrocław Główny
17:31
Sobótka
18:02
41min
Wrocław Główny
18:46
Sobótka
19:27
41min
Wrocław Główny
20:59
Sobótka
21:40
42min
Wrocław Główny
22:31
Sobótka
23:13
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
34min
Wrocław Główny
04:55
Sobótka
05:29
50min
Wrocław Główny
06:23
Sobótka
07:13
33min
Wrocław Główny
07:33
Sobótka
08:06
40min
Wrocław Główny
09:41
Sobótka
10:21
41min
Wrocław Główny
11:26
Sobótka
12:07
33min
Wrocław Główny
12:31
Sobótka
13:04
39min
Wrocław Główny
14:05
Sobótka
14:44
45min
Wrocław Główny
14:44
Sobótka
15:29
41min
Wrocław Główny
15:46
Sobótka
16:27
43min
Wrocław Główny
16:35
Sobótka
17:18
31min
Wrocław Główny
17:31
Sobótka
18:02
41min
Wrocław Główny
18:46
Sobótka
19:27
41min
Wrocław Główny
20:59
Sobótka
21:40
42min
Wrocław Główny
22:31
Sobótka
23:13

Wrocław Główny – Sobótka – lokalizacje