Rozkład jazdy
Wrocław GłównySadowice Wrocławskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Sadowice Wrocławskie ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Sadowice Wrocławskie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Wrocław Główny
04:54
Sadowice Wrocławskie
05:10
16min
Wrocław Główny
06:10
Sadowice Wrocławskie
06:26
17min
Wrocław Główny
06:30
Sadowice Wrocławskie
06:47
23min
Wrocław Główny
06:50
Sadowice Wrocławskie
07:13
17min
Wrocław Główny
07:10
Sadowice Wrocławskie
07:27
17min
Wrocław Główny
08:18
Sadowice Wrocławskie
08:35
19min
Wrocław Główny
10:10
Sadowice Wrocławskie
10:29
17min
Wrocław Główny
11:12
Sadowice Wrocławskie
11:29
18min
Wrocław Główny
12:15
Sadowice Wrocławskie
12:33
17min
Wrocław Główny
13:09
Sadowice Wrocławskie
13:26
17min
Wrocław Główny
14:05
Sadowice Wrocławskie
14:22
16min
Wrocław Główny
14:40
Sadowice Wrocławskie
14:56
17min
Wrocław Główny
15:07
Sadowice Wrocławskie
15:24
16min
Wrocław Główny
15:43
Sadowice Wrocławskie
15:59
16min
Wrocław Główny
16:23
Sadowice Wrocławskie
16:39
17min
Wrocław Główny
17:00
Sadowice Wrocławskie
17:17
20min
Wrocław Główny
17:55
Sadowice Wrocławskie
18:15
17min
Wrocław Główny
18:43
Sadowice Wrocławskie
19:00
18min
Wrocław Główny
19:30
Sadowice Wrocławskie
19:48
18min
Wrocław Główny
20:01
Sadowice Wrocławskie
20:19
17min
Wrocław Główny
21:30
Sadowice Wrocławskie
21:47
19min
Wrocław Główny
22:09
Sadowice Wrocławskie
22:28
17min
Wrocław Główny
22:53
Sadowice Wrocławskie
23:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
16min
Wrocław Główny
04:54
Sadowice Wrocławskie
05:10
16min
Wrocław Główny
06:10
Sadowice Wrocławskie
06:26
17min
Wrocław Główny
06:30
Sadowice Wrocławskie
06:47
23min
Wrocław Główny
06:50
Sadowice Wrocławskie
07:13
17min
Wrocław Główny
07:10
Sadowice Wrocławskie
07:27
17min
Wrocław Główny
08:18
Sadowice Wrocławskie
08:35
19min
Wrocław Główny
10:10
Sadowice Wrocławskie
10:29
17min
Wrocław Główny
11:12
Sadowice Wrocławskie
11:29
18min
Wrocław Główny
12:15
Sadowice Wrocławskie
12:33
17min
Wrocław Główny
13:09
Sadowice Wrocławskie
13:26
17min
Wrocław Główny
14:05
Sadowice Wrocławskie
14:22
16min
Wrocław Główny
14:40
Sadowice Wrocławskie
14:56
17min
Wrocław Główny
15:07
Sadowice Wrocławskie
15:24
16min
Wrocław Główny
15:43
Sadowice Wrocławskie
15:59
16min
Wrocław Główny
16:23
Sadowice Wrocławskie
16:39
17min
Wrocław Główny
17:00
Sadowice Wrocławskie
17:17
20min
Wrocław Główny
17:55
Sadowice Wrocławskie
18:15
17min
Wrocław Główny
18:43
Sadowice Wrocławskie
19:00
18min
Wrocław Główny
19:30
Sadowice Wrocławskie
19:48
18min
Wrocław Główny
20:01
Sadowice Wrocławskie
20:19
17min
Wrocław Główny
21:30
Sadowice Wrocławskie
21:47
19min
Wrocław Główny
22:09
Sadowice Wrocławskie
22:28
17min
Wrocław Główny
22:53
Sadowice Wrocławskie
23:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Wrocław Główny
04:54
Sadowice Wrocławskie
05:10
16min
Wrocław Główny
06:10
Sadowice Wrocławskie
06:26
17min
Wrocław Główny
06:30
Sadowice Wrocławskie
06:47
23min
Wrocław Główny
06:50
Sadowice Wrocławskie
07:13
17min
Wrocław Główny
07:10
Sadowice Wrocławskie
07:27
17min
Wrocław Główny
08:18
Sadowice Wrocławskie
08:35
19min
Wrocław Główny
10:10
Sadowice Wrocławskie
10:29
17min
Wrocław Główny
11:12
Sadowice Wrocławskie
11:29
18min
Wrocław Główny
12:15
Sadowice Wrocławskie
12:33
17min
Wrocław Główny
13:09
Sadowice Wrocławskie
13:26
17min
Wrocław Główny
14:05
Sadowice Wrocławskie
14:22
16min
Wrocław Główny
14:40
Sadowice Wrocławskie
14:56
17min
Wrocław Główny
15:07
Sadowice Wrocławskie
15:24
16min
Wrocław Główny
15:43
Sadowice Wrocławskie
15:59
16min
Wrocław Główny
16:23
Sadowice Wrocławskie
16:39
17min
Wrocław Główny
17:00
Sadowice Wrocławskie
17:17
20min
Wrocław Główny
17:55
Sadowice Wrocławskie
18:15
17min
Wrocław Główny
18:43
Sadowice Wrocławskie
19:00
18min
Wrocław Główny
19:30
Sadowice Wrocławskie
19:48
18min
Wrocław Główny
20:01
Sadowice Wrocławskie
20:19
17min
Wrocław Główny
21:30
Sadowice Wrocławskie
21:47
19min
Wrocław Główny
22:09
Sadowice Wrocławskie
22:28
17min
Wrocław Główny
22:53
Sadowice Wrocławskie
23:10

Wrocław Główny – Sadowice Wrocławskie – lokalizacje