A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyOborniki Śląskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Oborniki Śląskie ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Oborniki Śląskie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
26min
Wrocław Główny
05:24
Oborniki Śląskie
05:50
25min
Wrocław Główny
08:05
Oborniki Śląskie
08:30
26min
Wrocław Główny
11:20
Oborniki Śląskie
11:46
29min
Wrocław Główny
13:38
Oborniki Śląskie
14:07
26min
Wrocław Główny
14:11
Oborniki Śląskie
14:37
27min
Wrocław Główny
16:10
Oborniki Śląskie
16:37
26min
Wrocław Główny
22:02
Oborniki Śląskie
22:28
25min
Wrocław Główny
23:07
Oborniki Śląskie
23:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
26min
Wrocław Główny
05:24
Oborniki Śląskie
05:50
25min
Wrocław Główny
08:05
Oborniki Śląskie
08:30
26min
Wrocław Główny
11:20
Oborniki Śląskie
11:46
29min
Wrocław Główny
13:38
Oborniki Śląskie
14:07
26min
Wrocław Główny
14:11
Oborniki Śląskie
14:37
27min
Wrocław Główny
16:10
Oborniki Śląskie
16:37
26min
Wrocław Główny
22:02
Oborniki Śląskie
22:28
25min
Wrocław Główny
23:07
Oborniki Śląskie
23:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
26min
Wrocław Główny
05:24
Oborniki Śląskie
05:50
25min
Wrocław Główny
08:05
Oborniki Śląskie
08:30
26min
Wrocław Główny
11:20
Oborniki Śląskie
11:46
29min
Wrocław Główny
13:38
Oborniki Śląskie
14:07
26min
Wrocław Główny
14:11
Oborniki Śląskie
14:37
27min
Wrocław Główny
16:10
Oborniki Śląskie
16:37
26min
Wrocław Główny
22:02
Oborniki Śląskie
22:28
25min
Wrocław Główny
23:07
Oborniki Śląskie
23:32

Wrocław Główny – Oborniki Śląskie – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds