A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyMilicz
Kup bilet na przejazd pociągiem

Milicz ➤ Wrocław Główny
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Milicz

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h5min
Wrocław Główny
05:04
Milicz
06:09
1h20min
Wrocław Główny
07:17
Milicz
08:37
1h8min
Wrocław Główny
07:45
Milicz
08:53
1h9min
Wrocław Główny
11:11
Milicz
12:20
1h18min
Wrocław Główny
13:18
Milicz
14:36
1h23min
Wrocław Główny
15:13
Milicz
16:36
1h18min
Wrocław Główny
17:40
Milicz
18:58
1h22min
Wrocław Główny
19:30
Milicz
20:52
1h18min
Wrocław Główny
22:56
Milicz
00:14

Wrocław Główny – Milicz – lokalizacje