Rozkład jazdy
Wrocław GłównyMietków
Kup bilet na przejazd pociągiem

Mietków ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Mietków

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
26min
Wrocław Główny
04:54
Mietków
05:20
27min
Wrocław Główny
06:10
Mietków
06:37
27min
Wrocław Główny
07:10
Mietków
07:37
26min
Wrocław Główny
07:42
Mietków
08:08
28min
Wrocław Główny
11:12
Mietków
11:40
29min
Wrocław Główny
12:15
Mietków
12:44
27min
Wrocław Główny
13:09
Mietków
13:36
28min
Wrocław Główny
14:05
Mietków
14:33
27min
Wrocław Główny
14:40
Mietków
15:07
28min
Wrocław Główny
15:07
Mietków
15:35
27min
Wrocław Główny
15:43
Mietków
16:10
25min
Wrocław Główny
15:55
Mietków
16:20
27min
Wrocław Główny
16:23
Mietków
16:50
27min
Wrocław Główny
17:00
Mietków
17:27
32min
Wrocław Główny
17:55
Mietków
18:27
29min
Wrocław Główny
18:43
Mietków
19:12
29min
Wrocław Główny
19:30
Mietków
19:59
28min
Wrocław Główny
21:30
Mietków
21:58
28min
Wrocław Główny
22:53
Mietków
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
26min
Wrocław Główny
04:54
Mietków
05:20
27min
Wrocław Główny
06:10
Mietków
06:37
27min
Wrocław Główny
07:10
Mietków
07:37
26min
Wrocław Główny
07:42
Mietków
08:08
28min
Wrocław Główny
11:12
Mietków
11:40
29min
Wrocław Główny
12:15
Mietków
12:44
27min
Wrocław Główny
13:09
Mietków
13:36
28min
Wrocław Główny
14:05
Mietków
14:33
27min
Wrocław Główny
14:40
Mietków
15:07
28min
Wrocław Główny
15:07
Mietków
15:35
27min
Wrocław Główny
15:43
Mietków
16:10
25min
Wrocław Główny
15:55
Mietków
16:20
27min
Wrocław Główny
16:23
Mietków
16:50
27min
Wrocław Główny
17:00
Mietków
17:27
32min
Wrocław Główny
17:55
Mietków
18:27
29min
Wrocław Główny
18:43
Mietków
19:12
29min
Wrocław Główny
19:30
Mietków
19:59
28min
Wrocław Główny
21:30
Mietków
21:58
28min
Wrocław Główny
22:53
Mietków
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
26min
Wrocław Główny
04:54
Mietków
05:20
27min
Wrocław Główny
06:10
Mietków
06:37
27min
Wrocław Główny
07:10
Mietków
07:37
26min
Wrocław Główny
07:42
Mietków
08:08
28min
Wrocław Główny
11:12
Mietków
11:40
29min
Wrocław Główny
12:15
Mietków
12:44
27min
Wrocław Główny
13:09
Mietków
13:36
28min
Wrocław Główny
14:05
Mietków
14:33
27min
Wrocław Główny
14:40
Mietków
15:07
28min
Wrocław Główny
15:07
Mietków
15:35
27min
Wrocław Główny
15:43
Mietków
16:10
25min
Wrocław Główny
15:55
Mietków
16:20
27min
Wrocław Główny
16:23
Mietków
16:50
27min
Wrocław Główny
17:00
Mietków
17:27
32min
Wrocław Główny
17:55
Mietków
18:27
29min
Wrocław Główny
18:43
Mietków
19:12
29min
Wrocław Główny
19:30
Mietków
19:59
28min
Wrocław Główny
21:30
Mietków
21:58
28min
Wrocław Główny
22:53
Mietków
23:21

Wrocław Główny – Mietków – lokalizacje