A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyKłodzko Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Kłodzko Miasto ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Kłodzko Miasto

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h35min
Wrocław Główny
05:22
Kłodzko Miasto
06:57
1h31min
Wrocław Główny
06:15
Kłodzko Miasto
07:46
1h35min
Wrocław Główny
07:43
Kłodzko Miasto
09:18
1h30min
Wrocław Główny
08:03
Kłodzko Miasto
09:33
1h34min
Wrocław Główny
10:08
Kłodzko Miasto
11:42
2h25min
Wrocław Główny
11:59
Kłodzko Miasto
14:24
1h30min
Wrocław Główny
13:22
Kłodzko Miasto
14:52
1h32min
Wrocław Główny
14:10
Kłodzko Miasto
15:42
1h37min
Wrocław Główny
15:15
Kłodzko Miasto
16:52
1h33min
Wrocław Główny
15:54
Kłodzko Miasto
17:27
1h35min
Wrocław Główny
16:54
Kłodzko Miasto
18:29
1h24min
Wrocław Główny
17:55
Kłodzko Miasto
19:19
1h39min
Wrocław Główny
18:54
Kłodzko Miasto
20:33
1h36min
Wrocław Główny
21:23
Kłodzko Miasto
22:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h35min
Wrocław Główny
05:22
Kłodzko Miasto
06:57
1h31min
Wrocław Główny
06:15
Kłodzko Miasto
07:46
1h35min
Wrocław Główny
07:43
Kłodzko Miasto
09:18
1h30min
Wrocław Główny
08:03
Kłodzko Miasto
09:33
1h34min
Wrocław Główny
10:08
Kłodzko Miasto
11:42
2h25min
Wrocław Główny
11:59
Kłodzko Miasto
14:24
1h30min
Wrocław Główny
13:22
Kłodzko Miasto
14:52
1h32min
Wrocław Główny
14:10
Kłodzko Miasto
15:42
1h37min
Wrocław Główny
15:15
Kłodzko Miasto
16:52
1h33min
Wrocław Główny
15:54
Kłodzko Miasto
17:27
1h35min
Wrocław Główny
16:54
Kłodzko Miasto
18:29
1h24min
Wrocław Główny
17:55
Kłodzko Miasto
19:19
1h39min
Wrocław Główny
18:54
Kłodzko Miasto
20:33
1h36min
Wrocław Główny
21:23
Kłodzko Miasto
22:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h35min
Wrocław Główny
05:22
Kłodzko Miasto
06:57
1h31min
Wrocław Główny
06:15
Kłodzko Miasto
07:46
1h35min
Wrocław Główny
07:43
Kłodzko Miasto
09:18
1h30min
Wrocław Główny
08:03
Kłodzko Miasto
09:33
1h34min
Wrocław Główny
10:08
Kłodzko Miasto
11:42
2h25min
Wrocław Główny
11:59
Kłodzko Miasto
14:24
1h30min
Wrocław Główny
13:22
Kłodzko Miasto
14:52
1h32min
Wrocław Główny
14:10
Kłodzko Miasto
15:42
1h37min
Wrocław Główny
15:15
Kłodzko Miasto
16:52
1h33min
Wrocław Główny
15:54
Kłodzko Miasto
17:27
1h35min
Wrocław Główny
16:54
Kłodzko Miasto
18:29
1h24min
Wrocław Główny
17:55
Kłodzko Miasto
19:19
1h39min
Wrocław Główny
18:54
Kłodzko Miasto
20:33
1h36min
Wrocław Główny
21:23
Kłodzko Miasto
22:59

Wrocław Główny – Kłodzko Miasto – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds